Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 
VuvRidneMistoВИВЧАЄМО РІДНЕ МІСТО
На шкільних канікулах гуртківці Центру туризму, спорту та екскурсій разом зі своїми наставниками здійснили пізнавальну екскурсію в музей історії Луцького братства.
Юні туристи-краєзнавці побували на презентації виставки «Дзвони б’ють – благу вість несуть», яку урочисто відкрив у музеї історії Луцького братства голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України – Г.Бондаренко.

VuvRidneMisto1

VuvRidneMisto2
          З цікавістю діти оглянули 150 сувенірних дзвоників, які представила голова Волинського товариства пам’яток історії та архітектури Марчук Г.С., автор цієї унікальної колекції та наукового збірника «Дзвони в історії і культурі народів світу». У кожного дзвоника – своя історія. В центрі виставки увагу привертають дзвоник «Благовіст Волині», який виготовив луцький гончар Микола Шавула, а також дзвоник у вигляді привабливої україночки у віночку з косою та маково-волошковим букетом у руках майстрині художньої кераміки Жанни Миляшкевич.
Цікаво було послухати історію Луцького Хрестовоздвиженського братства – культурно-освітнього українського центру, який був заснований у 1617 році. При братстві були - церква, школа, госпіталь.
VuvRidneMisto3
VuvRidneMisto4 
Екскурсовод музею Андрій Володимирович змістовно і доступно для дітей розповів про діяльність братства та про видатних братчиків, презентував раритети, які були віднайдені при розчищенні крипти Хрестовоздвиженської церкви. Діти мали можливість оглянути зразки крипти, некрополь видатних патріотів-волинян ХVІІ-ХІХ століття.
VuvRidneMisto5
 Пізнавальна екскурсія збагатила і поглибила знання дітей про рідне місто та наш край. 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31