Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 
Uviley5 CВІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА ЄВГЕНІЯ ЛУКАШУК
 
      14 січня зустріла свій 80-річний ювілей Лукашук Євгенія Семенівна, керівник Зразкового музею академіка Михайла Кравчука, що у с.Човниця Ківерцівського району. З цієї нагоди працівники Центру туризму, спорту та екскурсій на чолі з директором Леонідом Толстіхіним завітали до ювілярки.
       За подвижницьку багаторічну працю з національно-патріотичного виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток краєзнавства і музейної справи на Волині Леонід Толстіхін вручив Євгенії Семенівні грамоту обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубок та медаль.
Uviley
       Лукашук Євгенія Семенівна - відмінник освіти України, відомий волинський педагог. 47 років Євгенія Семенівна разом із чоловіком Степаном Федоровичем присвятили роботі з дослідження життєвого шляху, наукової і педагогічної спадщини уродженця села, видатного українського математика світового рівня, академіка Академії наук України Михайла Кравчука. 
Uviley2 
Uviley1
       З ініціативи родини Лукашуків у червні 1987 року у загальноосвітній школі І-ІІ ст. с.Човниця Ківерцівського району було відкрито перший музей славного сина України Михайла Кравчука. 
Uviley3
    У музеї регулярно проводяться екскурсії. На сьогоднішній день тут побували уже понад 10 тис. чоловік. Не лише діти, а й дорослі з усієї України відкривають для себе нові сторінки історії та досягнення видатних людей рідного краю. Особливо часто навідуються сюди вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
       Музей М.Кравчука є переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращий громадський музей України у номінації «Видатний земляк», дипломантом Національної академії педагогічних наук України за участь у Всеукраїнській виставці «Шкільний музей: ретроспектива та сьогодення».
Uviley4 

Uviley6

Uviley7
        Ентузіаст і подвижник музейної справи, учитель з великої літери - Лукашук Євгенія Семенівна постійно у творчому пошуку. Нехай багатий життєвий досвід, мудрість, порядність, людяність цієї прекрасної людини і надалі служать благородній справі – вихованню підростаючого покоління. 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31