Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
Atest5«ТАБІР СОНЯЧНИЙ» ПРОЙШОВ ДЕРЖАВНУ АТЕСТАЦІЮ
         Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний» Центру туризму, спорту та екскурсій успішно пройшов державну атестацію та отримав відповідне Свідоцтво Міністерства соціальної політики України. Закладу присвоєну першу категорію, що є найвищим показником на теренах нашої області.
       Це гідна оцінка роботи всього колективу Центру туризму, який проводить значну роботу в області з організації відпочинку та оздоровлення школярів, їх змістовного дозвілля. Як повідомив директор установи Леонід Толстіхін – у 2014 році Центру вдалось збільшити на 26% охоплення дітей відпочинком та оздоровленням від запланованого на початку оздоровчої кампанії. За літній період було проведено чотири зміни, у яких відпочило 706 дітей. Тут відпочивали та оздоровлювались діти з різних районів області юні туристи-спортсмени, переможці та призери різних змагань, конкурсів та олімпіад, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди. Дітям подобається в таборі, адже тут цікаве і різноманітне дозвілля, яке не кожен табір зможе запропонувати - туристський навчально-тренувальний полігон зі «скеледромом», пішохідні походи, екскурсії, активний відпочинок на озері з використанням плавзасобів.
Atest
Atest2

 

 Atest4
Крім оздоровлення в літній період, протягом року тут активно проводяться різноманітні обласні, всеукраїнські та міжнародні заходи для учнівської та студентської молоді, педагогів. Цьому сприяють хороші природні умови та вигідне місце розташування, адже поблизу знаходиться ще одна турбаза «Юний турист». Поєднавши інфраструктуру двох турбаз створено оздоровчий туристсько-краєзнавчий комплекс для проведення різноманітних масових заходів. Цікаве, насичене та змістовне дозвілля на природі якнайкраще впливає на формування здорового способу життя. Перебуваючи у природному середовищі, мандруючи стежками рідного краю, діти загартовуються, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, а ще виховується почуття бережливого ставлення до природи, традицій та культури, національної свідомості та патріотизму.
 Atest3
        За підсумками літнього оздоровлення 2014 року «Табір Сонячний» Центру туризму, спорту та екскурсій визнано кращим в області та нагороджено грамотою управління у справах молоді та спорту та управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31