Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 
KryshТетяна Круш серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Я – європеєць»
       У жовтні-грудні 2014 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України, Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводився Всеукраїнський конкурс «Я – європеєць».
     У конкурсі взяли участь понад 10 тисяч дітей і молоді навчальних закладів України, дитячих і молодіжних громадських організацій. На фінал конкурсу надійшло 534 роботи.
Krysh1
     Приємно відзначити, що серед переможців конкурсу – вихованка Волинського Центру туризму, спорту та екскурсій, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с.Боратин Луцького району Тетяна Круш (керівник – методист ЦТСЕ Віталій Гнатюк), яка була наймолодшою і єдиною, хто представляв позашкільний навчальний заклад.
Krysh3
      Церемонія нагородження переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу «Я – європеєць» відбулася 22 січня у Києві у Посольстві Литовської Республіки в Україні за участю Тимчасового Повіреного у справах Литовської Республіки в Україні Гвідаса Кєрушаускаса, Заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана, Заступника Міністра освіти і науки України Павла Полянського, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова. Переможці отримали спеціальні дипломи організаторів за оригінальність, креативність, неординарний погляд та активну громадську позицію, а також призи.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30 31