Рейтинг користувача:  / 6
ГіршийКращий 

KybokObl18Кубок області з пішохідного туризму

 1 лютого відбулись змагання І етапу Кубку області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, організовані Центром туризму, спорту та екскурсій та відділом освіти Любомльської райдержадміністрації.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Штунь Любомльського району гостинно приймала юних туристів - 18 команд із 8 територій області: Камінь-Каширського, Ківерцівського, Любомльського, Старовижівського, Турійського районів та міст Ковеля, Володимир-Волинського, Нововолинська, які прибули на змагання. У зв’язку із поганим транспортним сполучення між населеними пунктами, а також обмеженою можливістю використання автобусів для перевезення школярів, не всі команди могли взяти участь у змаганнях.

KybokObl9

 На урочистому відкритті у спортивній залі навчального закладу учасників привітав начальник відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Василь Стрільчук, який підкреслив важливість туристсько - краєзнавчої роботи, адже саме вона має широкі можливості у вихованні здорової, всебічно розвинутої молоді, патріотів своєї країни.

KybokObl6

KybokObl7 

KybokObl10

 Значну організаційну роботу щодо підготовки туристського полігону у спортивному залі проведено дирекцією та вчителями школи, що забезпечило проведення змагань високої складності.

 KybokObl5

Змагання проводились на дистанціях ІІ та ІІІ класу. Долання «смуги перешкод» вимагали від учасників володіння відповідними туристськими навичками та вміннями. У напруженій боротьбі за першість, де розрив між командами становили секунди, переможцями на дистанції ІІ класу стала команда місцевої школи, ІІ місце теж за господарями змагань (тренер Оліщук Ю.М.), а замкнули трійку лідерів спортсмени із Любомля (тренер Солом’янюк Л.М.).

KybokObl
       Непросто було змагатись і на дистанції ІІІ класу. Складні технічні етапи вимагали неабиякої фізичної та тактичної підготовки від спортсменів. В підсумку і тут перемогу святкувала команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Штунь (тренер Оліщук Ю.М.), ІІ місце посіла команда філії Центру туризму, спорту та екскурсій з с.Раків Ліс Камінь-Каширського району (тренер Карпік С.М.), третіми фінішували учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м.Нововолинська (тренер Кльофа В. М.).

KybokObl1

KybokObl2

KybokObl11

 

       Переможці та призери змагань, тренери команд були нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, дипломами Центру туризму, спорту та екскурсій та медалями.

KybokObl18
       У підсумку заходу тренери команд висловили побажання і в подальшому частіше проводити подібні змагання з метою підвищення спортивної та технічної підготовки, активного дозвілля дітей та залучення до здорового способу життя.                                                    протоколи

KybokObl3

KybokObl4

KybokObl16

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28