Рейтинг користувача:  / 6
ГіршийКращий 
TyrSilskuxWkolax12ТУРИЗМ У СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ
АКТИВНО РОЗВИВАЄТЬСЯ
    21-22 лютого 2015 року у загальноосвітній школі села Великий Курінь Любешівського району відбулись змагання зі спортивного туризму та орієнтування серед філій Центру туризму, спорту та екскурсій, приурочені пам’яті Героїв Небесної Сотні.
 Центр туризму, спорту та екскурсій особливу увагу приділяє розвитку дитячого туризму в сільських школах. Великої популярності набули змагання з техніки туризму в закритих приміщеннях, особливо вони актуальні у зимовий період. Туристські навчально-тренувальні полігони, створені у базових навчально-виховних закладах з туризму, дають можливість сільським дітям активно займатись спортом, набувати важливих туристських вмінь і навичок в стінах своєї школи, населеного пункту, забезпечують доступність до занять туристсько-краєзнавчою роботою більшої кількості вихованців. Саме туризм має широкий спектр можливостей у вихованні і розвитку здорових патріотів своєї країни.
TyrSilskuxWkolax
 Понад 60 кращих спортсменів з Камінь-Каширського, Ратнівського, Маневицького та Любешівського районів з’їхались на два дні до школи села Великий Курінь для того, щоб продемонструвати свої вміння та навички, набуті під час навчання в туристських гуртках.

TyrSilskuxWkolax7

   На відкритті юних туристів привітали методист відділу освіти Любешівської райдержадміністрації Павло Зусько, заступник директора обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Катерина Павлюк, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Великий Курінь Степан Кундік.

TyrSilskuxWkolax9

     Спочатку діти змагались на дистанції «Смуга перешкод» ІІ классу. Кращі результати в старшій віковій групі показали:
         І місце - команда ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Великий Курінь - 2 Любешівського району (керівник - Зінчук М.С.),
         ІІ місце - ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс - 1 Камінь - Каширського району ( керівник- Карпік С.М.),
         ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Великий Курінь - 1 Любешівського району (керівник - Кундік І.У.).
в молодшій віковій групі:
І місце - команда ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Березичі Любешівського району (керівник-Капець П.В.),
ІІ та ІІІ місця - команди ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Великий Курінь - Любешівського району (керівник - Зінчук М.С.).
В особистому заліку в старшій віковій групі переможцями стали:
серед дівчат: Ющик Олена, Рогач Олена, Пугач Вікторія (Камінь-Каширський район, керівник-Карпік С.М.);
серед хлопців: Комар-Стаховський Роман (Любешівський район, керівник - Зімич М.С.), Антонюк Роман (Камінь-Каширський район, керівник - Карпік С.М.) та Чернюка Богдан (Любешівський район, керівник - Зімич М.С.);
в молодшій віковій групі серед дівчат: Ященко Анастасія і Мирончук Аліна (Любешівський район, керівник - Зімич М.С.) та Ященко Вікторія (Камінь-Каширський район, керівник - Карпік С.М.);
серед хлопців: Андрусик Богдан і Щербач Іван (керівник - Капець В.П.), Лопухович Богдан (керівник - Зімич М.С.).
TyrSilskuxWkolax11
Після випробувань з техніки пішохідного туризму, діти змагались у навичках орієнтування на місцевості поблизу навчального закладу.
На дистанціях орієнтування за вибором найспритнішими були:
Михальчук Іван та Щербач Іван (Любешівський район), Ющик Олена та Рудчик Оксана (Камінь-Каширський район).
На дистанціях орієнтування в заданному напрямку перемогу святкували:
Бурчак Андрій (Ратнівський район), Кундік Дарина та Комар-Стаховський Роман (Любешівський район), Пугач Вікторія (Камінь-Каширський район).

TyrSilskuxWkolax4

      Переможці та призери у кожному виді були нагороджені дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій та кубками.
Центр туризму, спорту та екскурсій висловлює подяку районному відділу освіти та керівництву школи с.Великий Курінь за сприяння у проведенні заходу.
     За два дні, протягом яких відбувались змагання, і діти, і дорослі мали можливість поспілкуватись між собою, обмінятись досвідом, визначити пріоритетні напрямки роботи в подальшому. 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28