Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 

 KybokOblzTyr12КУБОК ОБЛАСТІ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

     В перший день весни - 1 березня відбувся ІІ етап Кубку Волинської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, який вже третій рік поспіль проводить Центр туризму, спорту та екскурсій.

У змаганнях взяли участь понад 100 юних туристів - 25 команд із 10 районів та міст області, які проходили у спортивній залі Луцької гімназії № 18.
     Як сказав директор Центру туризму Леонід Толстіхін, - такі змагання щороку набувають все більшої популяризації, адже дають можливість змагатись дітям у будь-яку пору року, змістовно організовувати дозвілля молоді. В багатьох навчальних закладах області, в першу чергу в базових з туристсько-краєзнавчої роботи, створені туристські полігони, які дають можливість активно займатись спортом, набувати важливих туристських вмінь і навичок, забезпечують доступність до занять більшої кількості вихованців. На туристських гуртках дітей вчать здоровому способу життя, важливим навичкам самообслуговування, вмінь виживати в природному середовищі, орієнтуватись на місцевості, долати перешкоди та труднощі, організовувати свій побут під час походів, бути самодостатнім і самоорганізованим, що так необхідно вміти молодій людині. Обласні центри туризму в різних регіонах України є осередками військово-патріотичного виховання, на що особливо акцентується увага сьогодні. Адже, туристсько-краєзнавча робота має широкий спектр можливостей у вихованні здорових, всебічно розвинутих, національно свідомих патріотів своєї країни.

KybokOblzTyr

KybokOblzTyr4

KybokOblzTyr5

       На час змагань спортзал Луцької гімназії №18 перетворився на туристський полігон, на якому спортсмени вправно долали численні перешкоди – підйоми, спуски, траверси, навісні та крутопохилі переправи, крім того, демонстрували свої вміння з техніки в’язання туристських вузлів. Змагання проходили паралельно на двох дистанціях – ІІ та ІІІ класу.

KybokOblzTyr6

KybokOblzTyr11 
В напруженій боротьбі перемогу на дистанції ІІ-го класу святкували спортсмени Ківерцівської районної станції юних туристів, а друге і третє місця з різницею менше 1 хвилини розділили юні туристи Рожищенського та Маневицького районів.

KybokOblzTyr7

KybokOblzTyr8

     На більш складнішій дистанції ІІІ класу лідерами стали школярі Любомльського району (вони ж були переможцями і І-го етапу), другими фінішували юні туристи з Ківерець, а замкнули трійку лідерів спортсмени Луцького міського центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді.

KybokOblzTyr9
       Переможці та призери змагань, а також тренери команд були нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій та медалями.                                                                                          ПРОТОКОЛИ

KybokOblzTyr10

KybokOblzTyr3

 

 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28