Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

TyruzmVlicei23 березня 2015р.

ТУРИЗМ І ОРІЄНТУВАННЯ - ХОРОША ШКОЛА ПІДГОТОВКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Cпортивний туризм все більшої популярності набуває серед студентської молоді. Це і активний відпочинок, і спорт, і пізнання. 19 березня 2015 року в Луцькому педагогічному коледжі Центр туризму, спорту та екскурсій уже втретє провів Відкриту першість зі спортивного туризму та орієнтування серед студентської молоді.

 Вміння долати дистанцію «Смуги перешкод», орієнтуватись за допомогою компасу, володіти сучасною системою електронної відмітки на дистанціях продемонстрували студенти під час змагань.

TyruzmVlicei1 

На дистанції з техніки туризму взяли участь 12 команд з числа студентів Луцького педколеджу, Волинського технікуму НУХТ, Луцького інституту розвитку людини «Україна». Перемогу в даному виді впевнено здобули господарі змагань - збірна команда педколеджу.

TyruzmVlicei2

TyruzmVlicei3

У змаганнях зі спортивного орієнтування в закритому приміщенні учасникам доводилось відшуковувати контрольні пункти, розташовані на різних поверхах коледжу, орієнтуючись по карті. Кращі результати продемонстрували серед дівчат: Королюк Анастасія (1 місце), Романюк Юлія (ІІ місце), Хмільовська Дарина (ІІІ місце). Серед хлопців - Камінський Олександр (І місце), Кучерук Володимир (ІІ місце), Шепелюк Дмитро (ІІІ місце).
Високий рівень проведення заходу забезпечила головна суддівська колегія змагань, яка складалась із працівників Центру туризму та Луцького педагічного коледжу на чолі з Тарасюком В.Й. – керівник фізичного виховання педколеджу та Павлюк К.Я. – заступник директора Центру туризму, спорту та екскурсій.

TyruzmVlicei4

TyruzmVlicei5

        Співпраця Луцького педагогічного коледжу з обласним Центром туризму має хороші традиції. Залучення студентів до туристсько-спортивної, краєзнавчо-пошукової, дослідницької роботи дає хороші результати у подальшому. Здобувши теоретичні та практичні знання, вміння та навички, студенти, майбутні педагоги, зуміють передати їх своїм вихованцям, навчити змістовно відпочивати. Крім того, окремі студенти, пройшовши спеціальну підготовку, залучаються до роботи у якості вожатих у «табір Сонячний» на літній період, де вони на практиці застосовують свої набуті знання у роботі з дітьми.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < березня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31