Рейтинг користувача:  / 9
ГіршийКращий 

21 квітня 2015

ChempObl8Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

     16-18 квітня 2015 року відбувся Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волині, проведений обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, за сприянням управління освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти Любомльської райдержадміністрації.
         Понад 180 кращих спортсменів-орієнтувальників -  збірних команд школярів із 14 міст і районів області зібрались у Згоранській загальноосвітній школі Любомльського району. На урочистому відкритті  дітей привітали голова Любомльської районної ради Микола Сушик, начальник відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Василь Стрільчук, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій  Леонід Толстіхін,  а також учні школи, які підготували свій пісенний дарунок для учасників змагань.
ChempObl7
ChempObl
      Відразу після урочистостей спортсмени розпочали 3-денну боротьбу за першість в особисто-командних змаганнях у 4 вікових групах. До змагань спеціалістами обласного центру туризму було підготовлено три спортивні карти – лісових масивів навколо Великого та Малого Згоранських озер і території села.
ChempObl1
Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, вимагали від учасників проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості.  У перший день змагань дистанції проходили частково територією населеного пункту, зокрема, дитячого санаторію «Згорани» та лісової смуги. Найкращі результати  в своїх групах продемонстрували спортсмени міста Луцька: Тимощук Дмитро, Ходорчук Юлія, Петрочук Денис та Микитюк Яна.
ChempObl2
Дистанції другого дня були значно важчими, довшими  - до 4 км і проходили у лісовому масиві поблизу озера Велике Згоранське. Лідерами цього дня стали: Гейне Микола (Рожищенський район), Карпік Марта (Камінь-Каширський район), Демидюк Тимофій (м.Ковель), Сачук Анна (Старовижівський район).
У естафеті третього дня, яка проходила навколо Малого Згоранського озера відзначились команди міст Луцька і Ковеля, Старовижівського, Камінь-Каширського, Рожищенського, Маневицького, Ковельського, Луцького та Любомльського районів.
У загальному заліку змагань за підсумками трьох днів переможцями Чемпіонату області зі спортивного орієнтування стала команда м.Луцька, яка черговий раз підтвердила свою майстерність, друге місце вибороли спортсмени Старовижівського району і третє місце здобули юні орієнтувальники Рожищенського району. Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій та медалями, а команди – переможці в загальному заліку отримали грамоти управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та кубки.
ChempObl3
ChempObl4
ChempObl5
Велику роботу у підготовці та проведенні Чемпіонату області зробив відділ освіти Любомльської райдержадміністрації, завдяки чому змагання  пройшли на високому організаційному рівні. Учасники змагань завдячують дирекції загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Згорани за теплий прийом та створення необхідних умов для комфортного перебування.
ChempObl6
ChempObl9

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < квітня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30