Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
VolPruzeru115 червня 2015р.
ВОЛИНЯНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ З ТУРИЗМУ
         З 11 по 14 червня 2015 року збірна команда Волині – вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій взяли участь у Міжнародних змаганнях з туризму серед школярів та молоді в Каунассі (Литва).
         Враховуючи давні дружні зв’язки з литовськими туристами, які щороку приїздять на Волинь і беруть участь у змаганнях, що проводить обласний центр туризму, цього року волиняни віднайшли можливість та скористались запрошенням колег.
VolPruzeru
У Міжнародних змаганнях взяли участь команди з Литви, Латвії та України. Україну представляли дві збірні команди - з Волині та Закарпаття. У складі волинської команди виступали: Вірич Дмитро, Ляшук Василь, Тимощук Дмитро, Зуб Парасковія, Остапчук Тетяна, Семенюк Деонисій, Микитюк Яна, Жабінський Роман. Тренер команди - Олександр Оришко, інструктор з туризму обласного центру туризму, спорту та екскурсій, майстер спорту України.
Триденна програма заходу включала в себе подолання дистанцій особистої та командної туристської «смуги перешкод», а також туристсько-пішохідне раллі. Волиняни показали достойний рівень спортивно-туристської підготовки та технічної майстерності . Так, в особистому заліку з техніки туризму Дмитро Тимощук здобув третє місце і таке ж місце посіли волинські спортсмени у командному заліку. На туристсько-пішохідному ралі наша команда фінішувала другою, хоча на окремих ділянках – водній та велосипедній – була найкращою.
VolPruzeru2
VolPruzeru3
VolPruzeru11
VolPruzeru4
VolPruzeru5
VolPruzeru6
VolPruzeru8
В загальному заліку волинська збірна здобула бронзові нагороди. Кубки, медалі, дипломи та сувеніри з почестями вручив головний суддя змагань та подякував за активну участь.
VolPruzeru12
VolPruzeru13


VolPruzeru14
Окрім того, програмою були передбачені і змагання з нічного орієнтування. У цьому виді волиняни були кращими: І місце серед дорослих здобув Олександр Оришко - тренер команди, а ІІІ місце  серед юніорів виборов Дмитро Тимощук.
VolPruzeru7
        Волинським спортсменам цікаво було побачити як подібні заходи відбуваються у Литві, познайомитись з організацією та методикою їх проведення. Крім того, для гостей була організована цікава екскурсія.
VolPruzeru10
VolPruzeru9
      З великими позитивними враженнями від організації змагань, а також  численними нагородами волиняни повернулись додому.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30