Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 

TyrKraeznavci10

29 липня 2015р
Волинські туристи-краєзнавці
кращі в Україні
  З 21 по 26 липня 2015 року в с.Осій Закарпатської області відбувся 10-й Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців, у якому взяли участь 18 команд з різних областей України. Команду Волині на цих змаганнях представляли гуртківці  обласного  Центру  туризму,  спорту  та  екскурсій
у складі: Кохана Богдана, Кузьми Антоніни, Лукановського Миколи, Саченока Романа, Кобець Дарини, Морозюк Діани, Круш Тетяни та Бекирука Микити під керівництвом Катерини Павлюк, заступника директора ЦТСЕ та Віталія Гнатюка, методиста ЦТСЕ.
TyrKraeznavci1
       Програма зльоту передбачала дводенний експедиційний туристсько-краєзнавчий маршрут, роботу у творчих майстернях з краєзнавчих досліджень та різноманітних конкурсах.
TyrKraeznavci2
        Найзапекліша та найскладніша боротьба за першість відбувалась на дистанції туристсько-краєзнавчого маршруту, який проходив по пересіченій місцевості за системою ралі. Орієнтуючись за допомогою карти, командам потрібно було знайти контрольні пункти з використанням різних видів орієнтування на місцевості, подолати туристські технічні етапи – різноманітні спуски та підйоми, траверси, навісні переправи (дистанція І класу) та виконати спецзавдання на контрольно-залікових станціях з історичного, географічного краєзнавства, археології, екології, геології, фольклору та етнографії.
TyrKraeznavci3
TyrKraeznavci4
TyrKraeznavci5
TyrKraeznavci6
        Волиняни  проявили справжній бійцівський характер, злагодженість дій та високих рівень фізичної, технічної та інтелектуальної підготовки, продемонструвавши відмінні знання з історії та географії України, добре виконали завдання з опису пам’яток культури та археологічної знахідки, провели дослідження гідрологічних та геологічних об’єктів. Крім того, маршрут передбачав і чимало спеціальних завдань для визначення рівня туристських вмінь і навичок учасників – це визначення азимуту, відстані та висоти до недоступного об’єкту, в’язання туристських вузлів, надання першої медичної допомоги і транспортування потерпілого та багато інших.
TyrKraeznavci7
TyrKraeznavci8
TyrKraeznavci9
       У надзвичайно напруженій боротьбі, враховуючи добру підготовку суперників, все ж таки наша збірна команда впевнено виборола перемогу, продемонструвавши потужний потенціал можливостей, який має Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій у вихованні та підготовці дітей.
TyrKraeznavci11
TyrKraeznavci12
    Грунтовні знання волиняни продемонстрували і на творчих краєзнавчо-дослідницьких майстернях. Так, Діана Морозюк з роботою «Скарби Журавлиного острова» виборола друге місце на секції «Геологія», і третє місце на секції «Історичне краєзнавство» має Антоніна Кузьма за роботу з дослідження «Боратинського форту».
    10-й ювілейний зліт юних туристів-краєзнавців України став традиційно успішним для волинян, які в черговий раз (останні роки волинська збірна поверталась лише з перемогою) достойно представили нашу область і показали високий рівень підготовки. Ця перемога є хорошим дарунком гуртківців  Центру туризму, спорту та екскурсій до 75-ти річчя, яке в цьому році відзначає установа.
TyrKraeznavci10

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < липня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31