Рейтинг користувача:  / 5
ГіршийКращий 
Podyaka4 вересня 2015р.
ПІДСУМКИ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ШКОЛЯРІВ ВОЛИНІ
За змістовне дозвілля та якісну організацію відпочинку дітей Луганської області на Волині міський голова Сєвєродонецька Валентин Казаков направив подяку голові Волинської облдержадміністрації Володимиру Гунчику та директору обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леоніду Толстіхіну.
Літо - найулюбленіша пора дітей, адже це найдовший період канікул. Проведення якісного і змістовного відпочинку та оздоровлення дітей стоїть на особливому контролі на державному рівні. Відповідно до Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей основними завданнями у канікулярний літній період є створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей дітей під час організації оздоровлення та відпочинку, поліпшення стану їх здоров'я, відновлення життєвих сил, запобігання бездоглядності. Ще одним важливим завданням цьогорічної оздоровчої кампанії - забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей із постраждалих районів Луганської та Донецької областей, зони проведення антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули в ході проведення АТО.
 PidsLitnVidpochunky
Значну роботу у Волинській області з оздоровлення школярів проводить Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Як повідомив директор установи Леонід Толстіхін – з кожним роком Центр намагається збільшити охоплення дітей різними видами відпочинку та оздоровлення. Так цього року один з перших на Волині розпочав роботу «табір Сонячний», де за літній період було проведено п’ять змін, у яких відпочило 805 дітей. Відпочинок у таборі користується великим попитом. Діти, побувавши тут хоча б раз, хочуть знову і знову сюди повернутися. Адже тут цікаве і різноманітне дозвілля, яке не кожен табір зможе запропонувати – плавання на катамарі, байдарках та човнах, туристський навчально-тренувальний полігон зі «скеледромом», пішохідні походи та екскурсії. Впродовж літа тут відпочивали та оздоровлювались діти з різних районів області: юні туристи-спортсмени, вихованці Волинської малої академії наук, переможці та призери різних змагань, конкурсів та олімпіад, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також 50 дітей з Луганської області.
PidsLitnVidpochunky1
PidsLitnVidpochunky5
PidsLitnVidpochunky4
          Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища та багато-багато іншого. Нових вмінь та навичок діти набували на майстер-класах з орієнтування на місцевості, скелелазіння, пішохідного, водного та велосипедного туризму на навчально-тренувальних полігонах табору, а також та гуртках з художньої самодіяльності, шахів, футболу, волейболу, малювання та інших, і кожна дитина мала можливість проявити свої уміння, здібності і талант.
        Кожна зміна особлива своєю тематикою, спрямуванням та цікава для дітей. Так, у рамках І зміни відбувся V обласний зліт-змагання з туризму серед сільських шкіл І-ІІ ст., а ІV та V зміни приймали дітей зі сходу.
PidsLitnVidpochunky2
       Крім відпочинку та оздоровлення на стаціонарних турбазах, Центр туризму активно залучає школярів області до подорожей рідним краєм. Протягом літа більше 20 груп юних туристів здійснили ближні та дальні пішохідні, водні та велосипедні походи по Волині та Карпатах. Саме такий відпочинок дуже люблять діти, адже він дає можливість відійти від стаціонарних умов і пожити в наметі на лоні природи, поїсти туристської каші чи супу, приготованих на вогнищі, поспівати пісень біля вечірнього багаття. Цікаве, насичене та змістовне дозвілля на природі якнайкраще впливає на формування здорового способу життя, додає величезний запас здоров`я, сил та енергії. Перебуваючи у природному середовищі, діти загартовуються, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, знаходять нових друзів. Під час походів юні туристи пізнають свій рідний край, мандруючи його стежками, знайомляться з історико-культурними та природними пам`ятками, проводять певні краєзнавчі дослідження, які в майбутньому стають основою для підготовки робіт на шкільні краєзнавчі конференції та змагання з туристсько-спортивних походів, виховується почуття бережливого ставлення до природи, відповідальності та взаємодопомоги, національної свідомості та патріотизму.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < вересня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30