Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 
VushkilLiceistiv314 вересня 2015р.
Вишкіл ліцеїстів у «таборі Сонячний»
         З 1 по 14 вересня на базі «табору Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій відбувся навчально-тренувальний збір вихованців обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
          Понад 150 учнів ліцею, для яких проводився двотижневий навчально-тренувальний збір, мали змогу вдосконалити свої навички не лише з військової та фізичної підготовки. Для них працівники Центру туризму проводили майстер-класи з пішохідного туризму,  спортивного орієнтування та топографії, які теж мають надзвичайно важливе значення у військовій справі.
VushkilLiceistiv
Завершилось навчання показовими змаганнями зі спортивного орієнтування. Ліцеїсти долали 4-етапну естафету, орієнтуючись по карті, а на контрольних пунктах відмічались за допомогою електронної відмітки.
VushkilLiceistiv2
Завдяки багаторічній тісній співпраці обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з Центром туризму, спорту та екскурсій, який є координатором військово-патріотичного виховання молоді в області, учні ліцею впродовж останніх років ставали переможцями та призерами всеукраїнського етапу військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»).
VushkilLiceistiv1
        Леонід Толстіхін, директор обласного центру туризму, вважає, що через військово-патріотичні, спортивно-оздоровчі ігри, змагання відбувається відродження традицій, національно-патріотичне виховання молоді, формування соціальних цінностей, почуття відповідальності, обов’язку, патріотизму. Діти з великим азартом та бойовим духом змагаються в різноманітних спортивних та військових випробуваннях, вчаться долати труднощі та виживати в природних умовах.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < вересня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30