Рейтинг користувача:  / 13
ГіршийКращий 

TZOV128 вересня 2015р.

Туристський зліт освітян Волині+(Відео)

З 23 по 25 вересня напередодні Всесвітнього Дня туризму на турбазі «табір Сонячний» відбулися туристичні змагання серед працівників освіти Волині, присвячені 75-річчю обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.

      У змаганнях взяли участь понад 200 освітян із 18 районів та міст області, які змагались за окремою програмою у трьох групах – працівники управлінь та відділів освіти, працівники установ та навчально-виховних закладів обласного підпорядкування та педагогічні працівники закладів освіти.
TZOV2
TZOV3 
На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, виконуючий обов’язки заступника голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Олександр Матіїшин, які підкреслили велике значення даного заходу для педагогів, який проводиться вже понад 20 років. Адже ці змагання здружують велику освітню родину області, дають змогу набути важливих вмінь і навичок, які потім вчителі можуть передати своїм вихованцям, сприяють зміцненню здоров’я, пропагують цікавий активний відпочинок як серед педагогів, так і серед дітей.
TZOV4 
Леонід Толстіхін, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій і головний суддя змагань зазначив, що вчителі Волині – це еліта України, це ті люди, які можуть навчити, виховати сильне молоде покоління, що здатне гідно відстоювати незалежність країни і можуть її захистити. - Під час змагань збірні команди освітян мають змогу показати на практиці та закріпити свої вміння подолання природних перешкод, орієнтування на місцевості, надання першої медичної допомоги, а також підвищити свою туристську майстерність, щоб бути хорошим прикладом дітям.
TZOV5
TZOV6
TZOV7
TZOV8 
Протягом трьох днів педагоги змагались на туристській «Смузі перешкод», долали комбіновану естафету з водного та велосипедного туризму, дистанції зі спортивного орієнтування. Використання електронної відмітки, яка застосовувалась організаторами на змаганнях, давала можливість учасникам відразу побачити свій результат та відстежувати рейтинг команди. Новинкою у програмі змагань був конкурс долікарської допомоги, який передбачав виявлення теоретичних знань та практичних вмінь надання першої медичної допомоги, в залежності від виду травми, та транспортування «потерпілого». Оцінювали роботу команд разом із суддями професійні лікарі швидкої медичної допомоги. 
 TZOV9
TZOV10
TZOV11
TZOV14 
 TZOV13
 TZOV12
TZOV15
 TZOV16 
Крім спортивно-туристських змагань, збірні команди презентували себе у конкурсі художньої самодіяльності. Цікаві авторські пісні, інсценізації у виконанні педагогів створювали дружню атмосферу та сприяли зміцненню зв’язків між освітянами краю.
В загальному підсумку за результатами всіх випробувань переможцями серед команд працівників управлінь та відділів освіти став відділ освіти Любомльської райдержадміністрації, другу сходинку посіли головні освітяни області – управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації і замкнули трійку лідерів управлінці відділу освіти Луцької райдержадміністрації.
TZOV17 
Луцький педагогічний коледж став лідером у групі серед працівники установ та навчально-виховних закладів обласного підпорядкування, випередивши команду Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, які вперше приймали участь у змаганнях.
TZOV19 
Переможний кубок серед команд педагогічних працівників закладів освіти області дістався освітянам Старовижівського району, які були кращими у спортивному орієнтуванні та комбінованій естафеті з водного та велосипедного туризму. Друге місце здобула збірна команда Ківерцівського району, які найкраще проявили себе на туристській     «смузі перешкод», і третіми стали вчителі міста Луцька, які на одне очко випередили своїх колег з міста Ковеля.
 
 TZOV20 
Переможці та призери змагань отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, дипломи обласного центру туризму, спорту та екскурсій, кубки, медалі та пам’ятні сувеніри на згадку про змагання, приурочені 75-й річниці створення Центру туризму, спорту та екскурсій.
TZOV18 
      Хоча переможці визначились, проте переможених не було, адже кожен отримав неоціненний практичний туристський досвід, величезний заряд бадьорості та енергії на новий навчальний рік, мав змогу проявити себе і утвердитись як особистість. Надовго запам’ятаються кожному вечори біля багаття з хорошою піснею, під час яких зміцнюються дружні стосунки між освітянами області.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < вересня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30