Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
ChempZtyruzmy15
12 жовтня 2015р.
ВОЛИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ТА СТУДЕНТИ ЗМАГАЛИСЬ НА ЧЕМПІОНАТІ
 ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ+(ВІДЕО)
Більше 160 кращих спортсменів-туристів взяли участь у Чемпіонаті області зі спортивного туризму серед юніорів та студентів, який відбувся 9-11 жовтня на турбазі «табір Сонячний», організований управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.

Відкриваючи Чемпіонат, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, головний суддя змагань Леонід Толстіхін, зазначив: «Цього року у таборі відбулось дуже багато різноманітних заходів зі спортивного туризму, краєзнавчих, військово-патріотичних та відпочинково-оздоровчих для школярів, студентів, вчителів і навіть працівників управлінь та відділів освіти. Ці змагання є підсумковими у цьому році і найскладнішими, де виступають найдосвідченіші спортсмени. Приємно, що з кожним роком збірні команди районів і міст області мають високі показники. Такі результати досягаються завдяки тому, що тренують їх досвідчені педагоги, які в свою чергу самі пройшли хорошу школу підготовки і беруть активну участь в усіх заходах, що проводить Центр туризму».
ChempZtyruzmy
ChempZtyruzmy1ChempZtyruzmy2Змагання проводились за окремою програмою серед юніорів та студентів вищих навчальних закладів. Протягом трьох днів спортсмени вели напружену боротьбу за першість у трьох видах змагань: техніка пішохідного, водного та велосипедного туризму.
ChempZtyruzmy7
ChempZtyruzmy3
ChempZtyruzmy5
Змагання з техніки пішохідного туризму вимагали від учасників не абиякої спортивно-технічної підготовки, щоб подолати скелелазну стінку, різноманітні переправи, траверси, спуски та підйоми. В загальному заліку, який складався з особисто-командних та командних змагань на дистанціях «Смуги перешкод», перемогу виборола команда Камінь-Каширського району, друге місце посіли школярі Любомльського району і третє – у спортсменів станції юних туристів м.Ковеля.
ChempZtyruzmy9
ChempZtyruzmy10
ChempZtyruzmy11
ChempZtyruzmy12
ChempZtyruzmy13
ChempZtyruzmy14


У велосипедному туризмі пріоритети дещо змінились. За результатами трьох дистанцій – «фігурне водіння», «велокрос» та 10-ти кілометрове «велоралі» - переможцями стали велотуристи Старовижівського району, друге місце у школярів Камінь-Каширського району і третє - за спортсменами Луцького району.
ChempZtyruzmy6
Змагання з водного туризму включали в себе теж три дистанції на різних видах суден: катамаран, байдарка та човен. Найкращу майстерність у водному туризмі продемонстрували юні туристи Маневицького району.
ChempZtyruzmy4
ChempZtyruzmy8
Паралельно із школярами змагались і студенти вищих навчальних закладів. В комплексному заліку, який складався із результатів змагань з пішохідного, водного та велосипедного туризму, перемогу святкували студенти інституту фізичної культури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, друге місце у турнірній таблиці посіла команда Волинського технікуму національного університету харчових технологій, а замкнула трійку лідерів – команда «Меридіан» географічного факультету Східноєвропейського національного університету.
Кращими у заліку серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації стали студенти Волинського технікуму національного університету харчових технологій, друге місце в учнів Луцького педагогічного коледжу, і третє – у команди коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Переможці та призери в загальному заліку отримали грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубки, а переможці та призери в особистому заліку кожного виду були нагороджені дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < жовтня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31