Рейтинг користувача:  / 5
ГіршийКращий 
KTMberest29 листопада 2015 р
ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ КРОС-ПОХІД   В БЕРЕСТЕЧКУ
28-29 листопада 2015 року на базі Будинку дитячоюнацької творчості у м.Берестечку відбулись змагання з туристсько-краєзнавчого крос-походу на першість філій Центру туризму, спорту та екскурсій.
Такі змагання протягом останніх років Центр туризму проводить в різних районах області з метою популяризації спортивного туризму, орієнтування,  вивчення та пізнання історії рідного краю. У заході взяли участь 9 команд з Камінь-Каширського,  Любомльського, Локачинського, Горохівського та Шацького районів.
KTMberest3Протягом двох днів юні туристи змагались на дистанціях туристсько-краєзнавчого крос-походу та спортивного орієнтування, які проходили по території м.Берестечка.
KTMberest1
Хорошу спортивну підготовку, навички зі спортивного орієнтування та туризму продемонстрували вихованці ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Раків Ліс Камінь-Каширського району (керівник гуртка Карпік С.М.), ЗОШ І-ІІІст. с.Штунь Любомльського району (керівник Оліщук Ю.М. ), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Локачинського району (керівник Ващук О.А.), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смоляри Світязькі Шацького району (керівник Оніщук М.В.), навчально-виховних закладів Горохівського району (керівник Вільчинська О.В.).

KTMberest9
За підсумками змагань переможці та призери в загальнокомандному та особистому заліках нагороджені дипломами Центру туризму, спорту та екскурсій. В загальнокомандному заліку на дистанції з туристсько-краєзнавчого крос-походу кращі результати в старшій групі показала команда Камінь - Каширського району, в молодшій - команда   Любомльського району.
KTMberest6
В командному заліку на дистанції зі спортивного орієнтування за вибором в старшій віковій групі І місце посіла команда Любомльського району - 1 (керівник  Оліщук Ю.М.), ІІ місце - команда Любомльського району - 2 (керівник  Соломянюк Л. М.),  ІІІ місце - команда Камінь - Каширського району (керівник Карпік С. М.); в молодшій  віковій групі - І місце -  команда Любомльського району (керівник Оліщук Ю.М.), ІІ місце - команда  Шацького району (керівник Оніщук М. В.), ІІІ місце – команда Горохівського  району ( керівник Вільчинська О. В.).
KTMberest4 
Належний рівень проведення заходу забезпечила  директор Будинку дитячо-юнацької творчості  м.Берестечка Фридинська М.Л. та суддівська колегія ЦТСЕ під керівництвом заступника директора Павлюк К.Я.
       KTMberest8
KTMberest7
  Крім змагань учасники мали можливість відвідати історико-культурний заповідник «Поле Берестецької битви»,  а також долучились до Всеукраїнської  акції  пам’яті жертв голодомору «Запали свічку» у м.Берестечку.
KTMberest2
KTMberest10

KTM

KTM1

KTM2

KTM2

KTM3

KTM4

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31