Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
VolunyanuPershi320 грудня 2015 р
ВОЛИНЯНИ - ОДНІ З КРАЩИХ
НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
З ЛИЖНОГО ТУРИЗМУ
    16-20 грудня 2015 року поблизу с.Буковець Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з лижного туризму, з якого збірна команда Волині повернулась із черговими нагородами.
      Чемпіонат, організований Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України, став останніми у Всеукраїнському календарі спортивних заходів у цьому році. Змагання відбувались на дистанціях найвищого V класу у видах: «Лижний маршрут» та «Смуга перешкод».
VolunyanuPershi
      У складі волинської команди виступали: майстер спорту України, інструктор Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Олександр Оришко та вихованці Центру Микола Гейне, Іван Гаць, Парасковія Зуб, Деонисій Семенюк та Роман Жабінський.
VolunyanuPershi2
Волиняни продемонстрували високий рівень спортивно - технічної підготовки. Приємно відзначити, що в особистому заліку серед чоловіків своє беззаперечне лідерство продемонстрував капітан команди Олександр Оришко, зайнявши І-ші місця на обох дистанціях. Друге місце на «Смузі перешкод» здобув Микола Гейне. Серед жінок – Парасковія Зуб, учениця 11класу, яка є найсильнішою в даному виді в області і була допущена до змагань серед дорослих, на довгій дистанції «Лижного маршруту» була другою і третьою на «Смузі перешкод».
VolunyanuPershi1
У підсумку – дві золоті, дві срібні та одна бронзова медалі поповнили скарбничку здобутків волинських спортсменів туристів.
Крім того, у змаганнях взяла участь і дитяча збірна - вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, які в той час проводили навчально-тренувальний збір з підготовки до Всеукраїнських змагань з лижного туризму, які відбудуться у січні 2016 року.
Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій має хороший тренерський склад та сильну школу підготовки спортсменів, тому з року в рік волиняни – одні з кращих у лижному туризмі. Підсумовуючи здобутки у спортивному туризмі за 2015 рік за кількістю очок, набраних у Кубках та Чемпіонатах України з різних видів, згідно Всеукраїнського рейтингу з неолімпійських видів спорту, саме завдяки лижному туризму Волинь зайняла ІІ місце у третій групі, після Чернівецької області, і 8-ме серед всіх областей і міст України.
VolunyanuPershi3

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31