Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
AktuvnuyVidpochunok1
14 січня 2016р.
АТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ЮНИХ ТУРИСТІВ НА ЗИМОВИХ КАНІКУЛАХ
       Весело, цікаво та з користю проводять зимові канікули юні туристи, для яких Центр туризму, спорту та екскурсій організував та провів ряд спортивних та пізнавальних заходів.
AktuvnuyVidpochunok4
      Першими в цьому році - 4 січня – відбулись змагання зі спортивного орієнтування «Різдвяна феєрія» в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Не дивлячись на 15-градусний мороз, на старт прибуло чимало спортсменів-орієнтувальників. Перемагаючи холод, всі учасники гарно фінішували. Були такі діти, які вперше прийшли на зимові змагання, і відразу стали переможцями, адже дистанції були нескладними. Всі отримали позитивні враження та гарні емоції. Такі змагання виховують витривалість, загартовують волю, роблять дітей більш впевненими в собі і здатними в майбутньому перемагати будь-які життєві труднощі.
AktuvnuyVidpochunok3
AktuvnuyVidpochunok2
        5 січня майже 110 юних туристів, серед яких були і діти з сімей-переселенців зі сходу України та діти, батьки яких є учасниками АТО, взяли участь у змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування, організовані Центром туризму, спорту та екскурсій у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Боратин Луцького району. Змагання проводились у різних вікових групах. І молодші, і старші школярі показували свою вправність, долаючи туристську «Смугу перешкод» як особисто, так і в зв’язках. З великим азартом діти також змагались і за першість на дистанції з орієнтування «Лабиринт», яка вимагала від учасників певних навичок, кмітливості та спритності.

     ПРОТОКОЛИ 1, ПРОТОКОЛИ 2

AktuvnuyVidpochunok

AktuvnuyVidpochunok5

     Крім спортивних змагань, гуртківці ЦТСЕ побували і на цікавому історико-мистецькому вечорі, який відбувся в Музеї історії Луцького братства. Захід був присвячений 440-й річниці від дня народження легендарної землячки, просвітительки, меценатки Києво-Могилянської академії – Галшки Гулевичівни. З розповіді завідувачки Музею Олени Бірюліної юні краєзнавці дізнались про маловідомі факти з біографії Г.Гулевичівни, подивились слайд-фільм, ознайомились з ювілейними монетами, художніми творами волинських поетів та художників.

AktuvnuyVidpochunok6

AktuvnuyVidpochunok7

        15 січня юні краєзнавці Центру туризму взяли участь у «Музейних посиденьках», що відбулись у Волинському краєзнавчому музеї. Святкова етнографічна година «Іди, кутя, до покутя!» зібрала дослідників Різдвяно-обрядової звичаєвості нашого краю, які мали нагоду дізнатись про історичні витоки, рецепти приготування, символіку всім відомої і, водночас загадкової ритуальної страви – куті. Під керівництвом науковців музею, гуртківці разом зі своїми керівниками (Макаревич Н, Поліщук Л.) долучились до кропіткого, але дуже цікавого процесу приготування куті традиційними засобами, відтворюючи містичну атмосферу давнього Волинського Різдва. Цікавою несподіванкою заходу стало знайомство з представниками ведичної культури, які не тільки розкрили секрети приготування «Халави», але й пригостили «індійською кутею» усіх присутніх. Пізнавальна програма заходу доповнилась переглядом світлин традиційного волинського одягу та експозиції виставки Різдвяної атрибутики.
AktuvnuyVidpochunok8
AktuvnuyVidpochunok9

      Під час змагань, походів вихідного дня, екскурсій, навчально-тренувальних зборів, які проводили для дітей працівники Центру туризму протягом зимових канікул діти мали можливість закріпити свої туристсько-спортивні навички, активно відпочити та цікаво провести час з друзями. Найспритніші отримали нагороди, а кожен учасник – заряд бадьорості та хорошого настрою на наступну навчальну чверть.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31