Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
LugnaObl1217.01.2016 р
На волині відбувся чемпіонат
з лижного туризму (+ВІДЕО)
     15-16 січня 2016 року на Волині відбувся 5-й Чемпіонат області серед юніорів з лижного туризму, організований управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.
     Волинь – одна з небагатьох областей, яка проводить такі змагання і має хороші традиції у розвитку даного виду спорту. Збірні команди області – як дорослі, так і дитячі – одні з найкращих в Україні.

LugnaObl
LugnaObl2
    На змагання, які відбувались на базі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний», що у с.Гаразджа Луцького району, прибули 12 команд. Крім волинських спортсменів з Горохівського, Ківерцівського, Луцького, Маневицького районів та міста Луцька, за першість змагались і дві команди туристів-лижників із сусідньої Рівненської області – представники обласної станції юних туристів та Дубенської районної станції юних туристів.
LugnaObl1
    Після урочистого відкриття, на якому туристів-лижників привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін та директор Рівненської обласної станції юних туристів Василь Григор, розпочались особисті змагання на довгій дистанції «Лижного маршруту». Для подолання маршруту спортсменам потрібно було пройти близько 4 км лісовим масивом с.Гаразджа, орієнтуючись по карті, та продемонструвати свої вміння і навички у проходженні різних технічих та лижних етапів.
LugnaObl3
LugnaObl5
      Серед хлопців найкращі результати показали: Деонисій Семенюк (Луцький район), Василь Кондрачук (Рівненська обл.) та Дмитро Охоцький (Ківерцівська станція юних туристів). Серед дівчат найспритнішими виявились: Софія Варинюк (Луцький район), Олена Коблюк (Рівненська обл.) та Анастасія Демянчук (Ківерцівська станція юних туристів). Змагання проходили в досить таки екстремальних умовах – першого дня було мало снігу і дистанції були льодяні, а вже наступного дня снігу випало вдосталь, що і порадувало учасників. Командна «Смугу перешкод» включала в себе різноманітні    підйоми,  спуски,   траверси,  долання  ділянки  тонкого льоду.
LugnaObl7
Найкращий час роботи на дистанції показали спортсмени Рівненської обласної станції юних туристів, другими фінішувала команда Ківерцівської станції юних туристів і замкнули трійку лідерів туристи-лижники Луцького району. Оскільки у змаганнях приймали участь і представники іншої області, підводились два підсумки: у Чемпіонаті Волині І місце за представниками Ківерцівського району, а ІІ і ІІІ місця посіли спортсмени Луцького району. За підсумком Відкритих змагань серед юніорів з лижного туризму перемогу святкували рівненчани, ІІ місце у туристів Луцького району і ІІІ – Ківерцівської станції юних туристів. Переможці отримали грамоти, дипломи, медалі та кубки.
LugnaObl4
LugnaObl6
  Ці змагання стали черговим етапом підготовки спортсменів до Всеукраїнських змагань з лижного туризму, які відбудуться у лютому в Сумах.
LugnaObl8
LugnaObl9
LugnaObl10
LugnaObl11
LugnaObl13
LugnaObl14
LugnaObl15
LugnaObl16
LugnaObl17

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31