Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
VzdorovomyTiliZdDyx319.01.2016р.
У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ –
ЗДОРОВИЙ ДУХ (+ВІДЕО)
      На Свято Водохреща працівники обласного Центру туризму, спорту та екскурсій на чолі з директором   дружно  зібрались  на  озері  у  «таборі
Сонячний» в селі Гаразджа Луцького району. Центр туризму, який пропагує здоровий спосіб життя та активний відпочинок на природі, зібрав тих, хто хоче бути здоровим і сильним.
   
     На захід на честь Хрещення Господнього до туристів завітали голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, голова Піддубцівської сільської ради Борис Горбатюк, колеги-позашкільники з Малої академії наук, жителі міста Луцька та села Гаразджа, які виявили бажання зануритись в освячену воду.
VzdorovomyTiliZdDyx1
      Перед купанням отець Олександр з Покровської церкви прочитав молебень, освятив людей та ополонку, в яку влив Йорданську воду. Таким чином озеро в таборі вперше було освячене.
VzdorovomyTiliZdDyx5
     Із понад пів сотні присутніх, значна частина виявила бажання пірнути в освячену воду, не зважаючи на морозну погоду, адже вважається, що така вода має цілющі властивості. Половина з тих, хто пірнав, робили це вперше. Серед них і Василь Грановський, який вважає, що Центр має хороші традиції і робить важливу справу не лише з виховання молоді, а й проводить хорошу підготовку вчителів.
VzdorovomyTiliZdDyx2
     З гордістю, що на теренах Піддубцівської сільської ради є такий оздоровчий заклад, який проводить багато спортивних заходів для дітей, залучає їх до здорового способу життя, -   говорить і сільський голова Борис Горбатюк, який був приємно вражений організацією такого дійства і саме тут виявив бажання пройти освячення у воді.
VzdorovomyTiliZdDyx
VzdorovomyTiliZdDyx6
     Багато емоцій та вражень отримали всі, хто активно приєднався до великого православного свята, яке сьогодні відзначають в Україні.
VzdorovomyTiliZdDyx7
VzdorovomyTiliZdDyx8
VzdorovomyTiliZdDyx9

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31