Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
VidkrutaPershist131 лютого 2016р
ТУРИСТСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ФІЛІЙ ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ
      29-30 січня 2016 року Центр туризму, спорту та екскурсій провів Відкриту першість серед філій зі спортивного  туризму  та  спортивного  орієнтування
на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Штунь Любомльського району.
    Школа, яка є базовим навчальним закладом з туристсько-краєзнавчої роботи у Любомльському районі, радо зустріла 17 команд юних туристів з Володимир-Волинського, Любомльського, Маневицького, Локачинського та Старовижівського районів, які прибули на змагання. На урочистому відкритті спортсменів та їх тренерів привітали начальник відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Василь Стрільчук, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Штунь Світлана Булавчук.
VidkrutaPershist16
VidkrutaPershist15
     Впродовж двох днів спортсмени вели боротьбу за першість у двох вікових групах на дистанціях зі спортивного туризму «Смуга перешкод», які організатори облаштували у спортзалі, та зі спортивного орієнтування на подвір’ї школи.
VidkrutaPershist12
     Вміння долати природні перешкоди, використовуючи спеціальні туристські навички, в'язати туристські вузли, орієнтуватись за компасом і картою демонстрували діти на різних дистанціях І та ІІ класів в особистому та командному заліках.
VidkrutaPershist10
VidkrutaPershist9
VidkrutaPershist7
VidkrutaPershist5
     За результатами всіх видів змагань І і ІІ місця у загальному заліку в старшій групі посіли господарі змагань – школярі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Штунь Любомльського району, ІІІ місце отримали учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м.Любомля. Серед команд молодшої групи перемога теж дісталась місцевим школярам, ІІ місце у юних туристів Володимир-Волинського району і ІІІ – за спортсменами Старовижівського району.
VidkrutaPershist3
VidkrutaPershist4
VidkrutaPershist
     В особистому заліку найкращу спортивно-туристську підготовку продемонстрували вихованці Любомльської філії Центру туризму (керівники Оліщук Ю.М. та Солом`янюк Л.М.).
VidkrutaPershist1
     Такі змагання Центр туризму щорічно проводить спільно з базовими навчальними закладами з туристсько-краєзнавчої роботи у кожному регіоні області з метою впровадження нових цікавих форм проведення змагань, поширення кращого досвіду їх організації, залучення дітей до занять спортивним туризмом та орієнтуванням, змістовного відпочинку та дозвілля.
VidkrutaPershist11
    Захід відбувся на високому організаційному рівні завдяки сприянню відділу освіти Любомльської райдержадміністрації та відмінної підготовки з боку колективу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Штунь.
VidkrutaPershist14
VidkrutaPershist8
       Організатори подбали і про цікаве пізнавальне дозвілля дітей в період між змаганнями. Діти мали змогу познайомитись з історією Любомля під час екскурсії містом, яку провів керівник зразкового історичного музею І.Красицький, відвідали краєзнавчий музей міста, а також побачили цікаву виставку солом’яних виробів у музеї ЗОШ І-ІІІ ст. села Штунь
VidkrutaPershist6
VidkrutaPershist2

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29