Рейтинг користувача:  / 6
ГіршийКращий 
VKTKERidnKRAY4 лютого 2016р.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩУ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧУ ЕКСКПЕДИЦІЮ      «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»
    З метою активізації краєзнавчої та пошуково-дослідницької   роботи   в   навчальних    закладах області, пізнання    та    вивчення    рідного   краю,
змістовного дозвілля Центр туризму, спорту та екскурсій щорічно проводить конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край». У січні 2016 року підведено підсумки І туру – обласного етапу Всеукраїнського конкурсу.
      На обласний конкурс представлено 16 робіт з різних районів та міст Волині, в тому числі Луцького педагогічного коледжу. У роботах подані цікаві матеріали, досліджені та зібрані під час походів, експедицій. Діти знайомились з визначними місцями рідного краю, досліджували природні та історико-архітектурні пам’ятки Волині.
     Змістовна робота представлена групою туристів Камінь-Каширської районної станції юних туристів (керівник Тищук І.С.). Юні туристи під час пішохідного походу по Рівненській та Волинській областях ознайомилися з унікальними природними об’єктами, аналогам яких немає не тільки в Україні, але й в Європі. Також в роботі піднята проблема, яка є нині катастрофічною для Полісся – незаконний видобуток бурштину.
VKTKERidnKRAY2
    Цікаві маршрути рідним краєм розробили юні туристи Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Ковальчук П.М.), Ковельської міської станції юних туристів (керівник Шевчук Г.П.), ЗОШ І-ІІ ст. с.Гаразджа Луцького району (керівник Феш О.В.). Цікавий краєзнавчий матеріал планується використати в навчальному процесі, а також для поповнення експозицій шкільних музеїв та предметних кабінетів.
VKTKERidnKRAY1
    Учасниками експедицій проведена значна робота з дослідження історії, природи, культури рідного краю, зібрані змістовні матеріали про визначні місця, історичні події, екологічний стан природних об’єктів Волині. Під час походів юні туристи відкрили для себе нові сторінки історії, пізнали минуле і сучасне рідного краю. Така робота сприяє не лише активному пізнанню, а й виховує почуття патріотизму та любові до Батьківщини.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29