Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
NacPatrVuxMolodi4 лютого 2016р.
НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ
       3 лютого 2016 року в Центрі туризму, спорту та екскурсій відбулося засідання у форматі круглого столу з питань військово-патріотичного виховання молоді Волині.
       У засіданні взяли участь представники Волинського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту на чолі з начальником Олександром Манахіним, делегація Козацького стрілецького братства на чолі з отаманом Володимиром Перчуком, представники управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та центру туризму, спорту та екскурсій.
Голова засідання, директор обласного Центру туризму Леонід Толстіхін поінформував присутніх про стан справ щодо розвитку даного напрямку на теренах нашої області. Нагадав що у 2007 році Міністерство освіти і науки доручило Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та відповідно обласним центрам туризму взяти під свою опіку військово-патріотичне виховання, як один з напрямів позашкільної освіти. Відповідно координацію навчально-виховної, інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи у Волинській області здійснює обласний центр туризму, спорту та екскурсій.
Впродовж декількох років в Україні підтримуються на державному рівні військово-патріотичні спортивні ігри серед учнівської молоді такі як: Всеукраїнські змагання фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу «Козацький гарт», дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). Волинський центр туризму виступив ініціатором поєднання цих змагань в єдиний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді. І вже впродовж останніх п’яти років такі Фестивалі, як підсумок роботи в районах та містах області, збирають понад півтисячі школярів, де впродовж кількох днів діти змагаються за першість в різноманітних спортивних та військових випробуваннях, вчаться долати труднощі та вміти виживати в природних умовах.
NacPatrVuxMolodi1
Леонід Толстіхін вважає, що саме через військово-патріотичні, спортивно-оздоровчі ігри, які є цікавими для дітей і відбувається відродження традицій, національно-патріотичне виховання молоді, формування соціальних цінностей, почуття відповідальності, обов’язку, патріотизму, вони сприяють їх духовному та фізичному розвитку.
NacPatrVuxMolodi2Багато організаційної роботи та методичних напрацювань в цьому напрямку підготовлено спеціалістами Центру туризму, які надають необхідну допомогу навчальним закладам області, підготовці збірних команд на Всеукраїнські змагання. Волинь має вагомі здобутки та хороші традиції в організації та проведенні різноманітних заходів з військово-патріотичного виховання молоді. Як результат - саме волинські школярі були переможцями І Всеукраїнських змагань фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу школярів України «Козацький гарт» у Хортиці, а учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою впродовж останніх років ставали переможцями та призерами військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»).
NacPatrVuxMolodi3
         Володимир Перчук, керівник Козацького стрілецького братства висловив бажання у консолідації спільних зусиль та продовженні розвитку справи, вніс пропозиції щодо розширення заходів з метою охоплення більшої кількості дітей по школах. Багато думок з приводу поліпшення національно-патріотичного виховання в області, зокрема і щодо проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри в системі «Джура» озвучили і представники управління освіти, науки та молоді, обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту.
NacPatrVuxMolodi4
         В підсумку учасники засідання намітили продовжити роботу, зазначили основні напрямки співпраці.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29