Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
KybOblasti1014 лютого 2016 р.
Кубок області з пішохідного туризму
         14 лютого 2016 року відбулись змагання І етапу Кубку області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, організовані Центром туризму, спорту та екскурсій та відділом освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації.
         Понад 100 спортсменів - 27 команд із 11 районів та міст області прибули у загальноосвітню школу   І-ІІІ ступенів с.Раків Ліс Камінь-Каширського району, щоб позмагатись у техніці пішохідного туризму.
KybOblasti11
       На урочистому відкритті у спортивній залі навчального закладу учасників та тренерів команд привітав начальник відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації Віктор Пась, який підкреслив важливість туристсько-краєзнавчої роботи у вихованні здорових і сильних патріотів своєї Батьківщини, а музичне вітання вихованців школи стало хорошим подарунком для всіх присутніх.
KybOblasti3
       Змагання проводились паралельно на двох дистанціях ІІ та ІІІ класу. «Смуги перешкод», які складались з різних підйомів, спусків, навісних та крутопохилих переправ, траверсу умовного схилу, в’язання туристських вузлів вимагали від учасників володіння відповідними туристськими навичками та вміннями.
KybOblasti9
KybOblasti7
      У напруженій боротьбі за першість, де час між командами визначали секунди, перемогу на дистанції ІІ класу здобули юні туристи ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мизово Старовижівського району, ІІ і ІІІ місця посіли команди місцевої школи.
KybOblasti6
KybOblasti5
     Значно складнішою була дистанція ІІІ класу. Складні технічні етапи вимагали неабиякої фізичної та тактичної підготовки від спортсменів. В підсумку найкращі результати показали господарі змагань – учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раків Ліс Камінь-Каширського району, які завоювали І та ІІ місця, а замкнули трійку лідерів спортсмени Ківерцівської станції юних туристів. Переможці на цій дистанції виконали І спортивний розряд.
KybOblasti8
     Переможці та призери змагань, тренери команд були нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломами Центру туризму, спорту та екскурсій, кубками та медалями.
KybOblasti4
KybOblasti
       Завдяки сприянню Камінь-Каширського відділу освіти, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Раків Ліс та Камінь-Каширської станції юних туристів захід відбувся на високому організаційному рівні. Такі змагання обласного рівня, які проводить Центр туризму, спорту та екскурсій в різних регіонах, дають змогу підвищити як рівень спортивної майстерності вихованців туристських гуртків, так і суддівську кваліфікацію туристського активу та педагогів області, поширити кращий досвід роботи базових навчально-виховних закладів з туристсько-краєзнавчої роботи.
KybOblasti1
KybOblasti2

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29