Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
Sonychnuy1
 18 лютого 2016р.
Волинський «табір Сонячний» -
один з кращих в Україні
    17 лютого 2016 року в Міністерстві соціальної політики України відбулось нагородження переможців огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2015 році. Приємно відзначити, що волинський «табір Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій зайняв ІІІ місце із понад 400 таборів України у номінації «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку».
Під час урочистого засідання заступник Міністра Валерій Ярошенко вручив директору Центру туризму, спорту та екскурсій Леоніду Толстіхіну нагороду за відмінну роботу у сфері оздоровлення дітей.

Sonychnuy

      Як повідомив директор Центру туризму Леонід Толстіхін - відпочинок у таборі «Сонячний» користується великим попитом. Діти, побувавши тут хоча б раз, хочуть знову і знову сюди повернутися. І таких щороку більшає. Адже тут цікаве і різноманітне дозвілля, яке не кожен табір зможе запропонувати – плавання на катамарі, байдарках та човнах, туристський навчально-тренувальний полігон зі «скеледромом», пішохідні походи, екскурсії. Впродовж літа тут відпочивали та оздоровлювались діти з різних районів області, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти, інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти із зони АТО. За п’ять змін у 2015 році в таборі було оздоровлено понад 800 дітей.

     Відколи у кінці 2011 року Центру туризму передали табір «Сонячний» (матеріально-технічне забезпечення якого було досить зношене і попередні власники не могли його далі утримувати), за кілька років табір відродився, наповнився новим змістом і став місцем оздоровлення дітей у літній період та центром масового дозвілля та активного відпочинку впродовж року. В перспективі обласний Центр туризму планує розширити можливості відпочинку та оздоровлення і створити дитячий Центр дозвілля круглорічного функціонування – говорить Леонід Толстіхін.
       Крім оздоровлення в стаціонарних умовах, Центр туризму, спорту та екскурсій, як координатор туристсько-краєзнавчої роботи в області, залучає тисячі школярів та студентів до активних форм відпочинку, яке урізноманітнюється за змістом, формою та місцем проведення. Це - екскурсії, подорожі, експедиції, туристські табори. Центр туризму планує відродити проведення наметових містечок, щоб охопити більшу кількість дітей. Такий відпочинок не лише цікавий, а й корисний. Перебуваючи у природному середовищі, діти загартовуються, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, пізнають свій рідний край.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29