Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
Tyr i Orientyv1219 лютого 2016р
ТУРИЗМ І ОРІЄНТУВАННЯ - ХОРОША ШКОЛА ПІДГОТОВКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ (ВІДЕО)
     18 лютого 2016 року відбулась Відкрита Першість зі спортивного туризму та орієнтування серед студентської молоді, організована обласним Центром туризму, спорту та екскурсій спільно з Луцьким педагогічним коледжем.
Tyr i Orientyv6
Tyr i Orientyv5
    Такі змагання вже вчетверте проводяться на базі педагогічного коледжу і стають все більш популярними серед студентів. Цього року у заході взяли участь 15 команд – представники п’яти вищих навчальних закладів - Луцького педагогічного коледжу, Інституту фізичної культури та здоров’я, географічного факультету та коледжу технологій бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Волинського коледжу національного університету харчових технологій.
Tyr i Orientyv9
   Змагаючись за першість, студенти продемонстрували кмітливість, спритність, володіння туристськими навичками, необхідними для подолання «Смуги перешкод» та дистанції з орієнтування, використовуючи сучасну систему електронної відмітки.
Tyr i Orientyv10
Tyr i Orientyv8
Tyr i Orientyv7
Tyr i Orientyv
Tyr i Orientyv11
   Кращі результати на командній «Смузі перешкод» показали спортсмени Інституту фізичної культури та здоров’я, географічного факультету Східноєвропейського національного університету та Волинського коледжу НУХТ.
   У змаганнях зі спортивного орієнтування в закритому приміщенні учасникам доводилось відшуковувати контрольні пункти, розташовані на різних поверхах коледжу, орієнтуючись по карті. У даному виді змагань найспритнішими стали студенти педколеджу: Колеснікова Юлія, Микитюк Тетяна, Королюк Анастасія, Ткачук Іван, Штунюк Андрій та Ходорчук Вадим з Луцького національного технічного університету.
Tyr i Orientyv1
Tyr i Orientyv2
Tyr i Orientyv3
   Співпраця Луцького педагогічного коледжу з обласним Центром туризму має хороші традиції. Впроваджуючи в життя спільний проект «Від здорової особистості – до здорової нації» та програму розвитку дитячо-юнацького туризму в області «Туризм - у кожну школу, кожен учень – турист», особлива увага приділяється залученню молоді до туристсько-спортивної, краєзнавчо-пошукової, дослідницької роботи, що дає хороші результати у подальшому. Здобувши теоретичні та практичні знання, вміння та навички, студенти, майбутні педагоги, зуміють передати їх своїм вихованцям, навчити змістовно відпочивати. Крім того, окремі студенти, пройшовши спеціальну підготовку в Центрі туризму, залучаються до роботи у якості вожатих у «табір Сонячний» на літній період, де на практиці застосовують набуті знання у роботі з дітьми.
Tyr i Orientyv4

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29