Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

6SmygaPerewkod2ТУРИЗМ У СПОРТЗАЛІ

       Обласний Центр туризму, спорту та екскурсій особливу увагу приділяє розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в сільських навчально-виховних закладах. Останніми роками набуло популяризації проведення змагань зі спортивного туризму в закритих приміщеннях, що є

складовою навчально-тренувального полігону школи. Напередодні шкільних канікул ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс Камінь-Каширського району черговий раз зібрала у своєму спортзалі кращих спортсменів з різних територій області на Відкриту Першість з туризму серед філій ЦТСЕ. 19 команд юних туристів    змагались на дистанціях «Смуги перешкод» I та II-го класів, на яких продемонстрували свої вміння та навички набуті під час навчання в туристських гуртках. 
      На дистанції «Смуга перешкод» ІІ класу перемогу здобули господарі змагань – школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс Камінь - Каширського району (керівник - Карпік С.М.), на дистанції «Смуга перешкод» І класу, в командному заліку переможцями стали юні туристи Любомльського району (керівник - Солом’янюк Л.М.). 
      6SmygaPerewkod23 березня обласний центр туризму, спорту та екскурсій провів ІІ етап Відкритого Кубку Волинської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці. 37 команд, понад 120 спортсменів з різних територій області змагались на туристському полігоні навчального закладу, який підготувала Ківерцівська станція юних туристів. Юні туристи вправно долали численні перешкоди – підйоми, спуски, траверси, навісні переправи, демонстрували свої вміння з техніки в’язання туристських вузлів. Крім того, паралельно з туристськими змаганнями спортсмени мали можливість позмагатись і з техніки орієнтування на дистанції «лабіринт». В напруженій боротьбі на дистанціях ІІ та ІІІ класу перемогу святкували спортсмени Ківерцівської районної станції юних туристів, серед призерів – вихованці Луцького міського центру туризму, спорту і краєзнавства та юні туристи Рожищенського району.
      Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації та дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, проте кожен учасник отримав хороший заряд бадьорості та енергії.
 Прес-служба ЦТСЕ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30