Рейтинг користувача:  / 14
ГіршийКращий 
VPV Festuval1 18 травня 2016р
ФЕСТИВАЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ ВОЛИНІ (+ВІДЕО)
     Близько 400 школярів зі всієї області взяли участь у ХІ обласному Фестивалі фізичної культури та військово-патріотичного виховання
учнівської молоді Волині, який організували управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій за участю Товариства сприяння обороні України (ТСОУ), Волинського обласного військового комісаріату, Волинського відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Волинського осередку козацтва України.
VPV Festuval
VPV Festuval2
     Впродовж чотирьох днів – з 14 по 17 травня 2016 року на березі озера Величі Турійського району, де був облаштований великий наметовий табір, тривало справжнє свято сили і спритності, духовності та патріотизму. У рамках Фестивалю проводились обласні змагання фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу школярів України «Козацький гарт» та обласний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
2016 FestuvalVPV6
2016 FestuvalVPV7
VPV Festuval15
VPV Festuval6
VPV Festuval7
2016 FestuvalVPV25
2016 FestuvalVPV1
2016 FestuvalVPV2
     Відкрився Фестиваль урочистим парадом команд, після чого учасники вшанували пам'ять героїв, які полягли за незалежність України та привітали ветеранів української повстанської армії, учасників антитерористичної операції, які прибули на свято.
VPV Festuval3
     - На Волині проводиться багато різних патріотичних заходів, але цей Фестиваль є одним з найбільших і найяскравиших, фестиваль усього мистецтва національно-патріотичного виховання. Саме звідси виростають справжні патріоти своєї Батьківщини, -  зазначила у своєму виступі Людмила Плахотна, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.
VPV Festuval4
     Багато поважних гостей завітали на Фестиваль до дітей - голова Турійської райдержадміністрації Орест Василишин, голова Турійської районної ради Ольга Черен, ректор Луцького національного технічного університету, голова комісії з питань освіти і науки Волинської обласної ради Петро Савчук, начальник відділу освіти Турійської райдержадміністрації Надія Матвіюк, заступник комісара Волинського обласного військового комісаріату Ігор Підлісний, отаман Волинського козацького стрілецького братства Володимир Перчук, Верховний отаман великого козацького кола України Володимир Присяжнюк, голова братства ветеранів Волинського краю Богдан Вівчарик, голова Соловичівської сільської ради Ярослав Кашуба, який побував у зоні АТО і тривалий час виконував обов’язки командира батальйону «Світязь». У своїх зверненнях кожен з виступаючих підкреслював, яке велике значення для України має відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу, військово-патріотичного виховання молоді, від яких залежить подальша доля країни.
2016 FestuvalVPV
    - Фізкультурно-патріотичний Фестиваль зібрав кращих і найсильніших дітей зі всієї області, переможців районних та міських змагань. Програмою Фестивалю передбачені різні спортивні та військові змагання, конкурси, випробування, які дадуть змогу командам продемонструвати свої можливості. Це хороша школа підготовки для дітей, майбутніх захисників своєї Батьківщини. Даний захід дає можливість школярам закріпити ті важливі уміння і навички самообслуговування, самоорганізації, виживання в природних умовах, облаштування побуту, надання першої медичної допомоги, дій в екстремальних ситуаціях, роботи в команді, які необхідні як в повсякденному житті, так і обов’язкові у військовій справі – підсумував голова штабу Фестивалю, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін.
VPV Festuval5
     У подарунок учасникам та гостям Фестивалю учні Турійської гімназії та вихованці Луківського садочку подарували патріотичний флеш-моб під гаслом "Україна – понад усе".
     Після урочистостей відбулось ряд цікавих заходів - реконструкція бою Другої світової війни між підрозділами УПА та Вермахту за участю військово-патріотичних клубів Волині, Львівщини та Київщини. Під час бою використовувалась зброя та обмундирування того часу. Керівник Волинської молодіжної організації «Школа козацького гарту» Олександр Середюк презентував виступи своїх вихованців.   VPV Festuval8
VPV Festuval9
     Крім того, у таборі Фестивалю проводились виставки військової техніки та зброї, яку організувала 14-а окрема механізована Володимир-Волинська бригада підрозділу сухопутних військ збройних сил України, виставка «Ехо війни» за участю Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Голова Київської міської організації «Меморіал» імені В.Стуса Іван Покоєв презентував музейну експозицію «Народна війна». Для дітей проводились майстер-класи з розбирання та збирання зброї за участю представників військової частини В0259 м.Володимира-Волинського.

VPV Festuval10

VPV Festuval11
2016 FestuvalVPV3
      Наступні три дні діти з великим азартом та бойовим духом змагалися за першість в різноманітних спортивних та туристських змаганнях, військових іграх та конкурсах.      VPV Festuval12
VPV Festuval13
VPV Festuval14
     VPV Festuval16
2016 FestuvalVPV11
VPV Festuval17
VPV Festuval18
VPV Festuval21
VPV Festuval22
2016 FestuvalVPV16
2016 FestuvalVPV17
2016 FestuvalVPV18
VPV Festuval23
VPV Festuval24
     Випробування у військово-спортивній патріотичній грі «Сокіл» («Джура») складались із 11 видів: стройової підготовки, змагань на «смузі перешкод», стрільби, військово-спортивних ігор «Пластун», «Відун», «Рятівник», перетягування линви та конкурсів - таборування, «Ватра у колі друзів», звітів виконання завдань «Добре діло». У загальному підсумку перемогу вперше виборола команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гірка Полонка Луцького району, яка змістила постійних лідерів цих змагань - команду Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на ІІ місце і ІІІ місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Воєгоща Камінь-Каширського району.

2016 FestuvalVPV8

2016 FestuvalVPV10

2016 FestuvalVPV9
   Змагання фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу «Козацький гарт» включали в себе шість залікових видів: спортивну естафету, перетягування канату, змагання з «човникового бігу», стрибків у довжину, стрибків через скакалку, конкурсу знавців історії України та спортивних досягнень, а також 2-х додаткових видів - орієнтування на місцевості «Козацькими стежками» і презентації команди. За результатами всіх випробувань статус найсильніших вибороли цього року школярі ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Мерва Горохівського району, ІІ місце посіла команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» №1 м.Каменя-Каширського і ІІІ місце у вихованців НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» с.Тур Ратнівського району. В окремих видах переможцями та призерами були школярі міст Луцька і Володимира-Волинського, Рожищенського, Локачинського, Ківерцівського, Володимир-Волинського, Маневицького та Іваничівського районів. 2016 FestuvalVPV5
2016 FestuvalVPV14
2016 FestuvalVPV12
VPV Festuval19
2016 FestuvalVPV13
2016 FestuvalVPV19
VPV Festuval25
VPV Festuval26
2016 FestuvalVPV20
     Під час вручення нагород переможцям ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук зазначив: «Надзвичайно важлива справа в нашій області проводиться обласним Центром туризму, спорту та екскурсій з національно-патріотичного та військового виховання молоді. Даний захід дуже важливий в наш час і показує досягнення та успіх волинян, що в свою чергу підсилює позицію в Україні».
VPV Festuval27 
 VPV Festuval28
       Переможці у кожному виді змагань були нагороджені грамотами та кубками управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, дипломами обласного центру туризму, спорту та екскурсій. Тепер попереду у них – участь у Всеукраїнських заходах, де вони будуть захищати честь і славу рідної Волині.  VPV Festuval29
2016 FestuvalVPV22
     Фестиваль відбувся на високому організаційному рівні завдяки співпраці організаторів, підтримці господарів території, керівників Турійщини, належної підготовки та кваліфікованому проведенню. Важливим елементом під час проведення заходу є практичний обмін досвідом серед вчителів щодо підготовки команд, організації та проведення змагань, навчальних занять з метою удосконалення системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пропагування здорового способу життя.
2016 FestuvalVPV4
 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31