Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
Svyato Vupysknuka723 травня 2016р.
СВЯТО ВИПУСКНИКА
       19 травня в Центрі туризму, спорту та екскурсій відбулось Свято випускника.
      В актовому залі зібрались випускники Центру туризму 2016 року зі своїми наставниками. Радість переповнювала присутніх, дивлячись на змужнілих і загартованих юнаків та дівчат. За роки навчання в гуртках вони навчились долати туристські і життєві труднощі. Швидко пробігли роки, і вже сьогодні вони – випускники. Та хочеться вірити в те, що наші випускники ще не раз зустрінуться на перетині туристських маршрутів, бо для них туризм – це не хобі, не розвага, а – спосіб життя. В цей день кожен ділився спогадами про усе найкраще, що було в туристському житті. Кожен з них був гордий тим, що є вихованцем цього позашкільного закладу з багатою історією, цікавими традиціями, високими досягненнями.
Svyato Vupysknuka
     За період навчання в гуртках Центру наші випускники неодноразово гідно захищали честь України та Волині, називалися кращими з кращих на Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях, зльотах та конкурсах.
      Велика заслуга в досягненні таких високих результатів та розвитку туристсько-краєзнавчої роботи на Волині керівників, тренерів цьогорічних випускників: Гнатюка В.Д., Гуцаленка В.І., Лукашевич М.Н., Мелимуки В.В., Оришка О.О., Третевича Б.М., Літковець Н.О., Поліщук Л.М., Карпюка В.С.
Svyato Vupysknuka1
Svyato Vupysknuka2
Svyato Vupysknuka5
Svyato Vupysknuka4
     Привітав дітей директор Центру туризму, спорту та екскурсій Л.Толстіхін, який також освоював ази туризму та спортивного орієнтування в цій установі. Вручаючи свідоцтва про закінчення позашкільного навчального закладу, Леонід Миколайович зазначив: «Ви пройшли справжню школу життя, набули необхідних вмінь і навичок, які пригодяться вам у майбутньому і ви завжди зможете дати собі раду».
Svyato Vupysknuka6
      Нехай вогнище спортивного натхнення ніколи не згасає, а тепло друзів, та впевненість завжди супроводжують Вас у житті.
Svyato Vupysknuka3

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31