Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
Zlit Gyrtkivciv731 травня 2016р. 
ЗЛІТ ГУРТКІВЦІВ ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ
      29 травня 2016 року на турбазі Центру туризму «Юний турист» поблизу с.Лище Луцького району відбувся зліт гуртківців.
Zlit Gyrtkivciv 
   Ці змагання проводяться традиційно в кінці навчального року як підсумок навчально-виховної роботи з метою перевірки набутих умінь та навичок дітей. У програмі зльоту: змагання з пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування. Також діли долали туристсько-краєзнавчий крос-похід навколо турбази. Найкраще справились із завданням у молодшій віковій групі команда «Кобра» (керівник Мелимука В.В.), у середній - команда «Терра» (керівник Літковець Н.О.) і у старшій - команда «Промінь» (керівник Казаков В.М.).
Zlit Gyrtkivciv8
    Свої вміння і навички діти демонстрували на туристській «Смузі перешкод», яка складалась із підйому, спуску та траверсу схилу, навісної переправи, переправи по купинах та вело дистанції «Тріал». Крім того, юні туристи змагались у вмінні орієнтуватись на місцевості.Zlit Gyrtkivciv4
      На зльоті визначався особистий загальний залік серед хлопців та дівчат у кожній віковій групі за сумою балів, набраних учасникам на різних дистанціях.
Zlit Gyrtkivciv3
Zlit Gyrtkivciv1
      Так, у молодшій групі кращими серед хлопців були: Черняк Юрій, Родзь Олександр, Лук’янчук Артем, серед дівчат: Черняк Катерина, Балюк Анна, Зингель Софія.
      У середній групі серед хлопців: Семенюк Борис, Лебідь Владислав, Волчкович Ярослав, серед дівчат: Качанюк Катерина, Фесик Марія, Качанюк Софія.
    У старшій групі серед хлопців: Семенюк Деонисій, серед дівчат Колесникова Юлія, Новак Ірина, Іванова Олена.
     Переможці та призери були нагороджені грамотами Центру туризму, спорту та екскурсій і медалями.
Zlit Gyrtkivciv2
      По завершенню змагань діти разом із своїми наставниками мали чудову нагоду відпочити на природі в колі друзів.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30