Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 
8PeremogciЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

    10-12 квітня 2014 року в cмт. Любешові відбувся Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волині, організований управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації та обласним центром туризму, спорту та екскурсій.

     Понад 200 кращих спортсменів-орієнтувальників - збірних команд школярів із 14 міст і районів області вітали на центральному стадіоні «Колос» представники влади – голова Любешівської райдержадміністрації Олег Кух, голова районної ради Петро Нагорний та організатори змагань – директор обласного центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, начальник відділу освіти Любешівської РДА Василь Кух. Відразу після урочистого відкриття спортсмени розпочали 3-денну боротьбу за першість в особисто-командних змаганнях у 4 вікових групах. 
     8NaDustanciiДо змагань спеціалістами обласного центру туризму було підготовлено три карти на околицях Любешова. Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, вимагали від учасників проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості. У перший день змагань найкращі результати в своїх групах продемонстрували спортсмени міста Луцька: Климчук Анна, Ходорчук Вадим, Микитюк Яна та Ліщук Максим. Дистанції другого дня були важчими, довшими і проходили у лісовому масиві поблизу с.Великий Курінь Любешівського району. Лідерами того дня стали: Карпік Олександр (Камінь-Каширський район), Зінчук Роман (Маневицький район), Климчук Анна та Невмержицька Анна (м.Луцьк). У третій день у естафетному виді найкраще відзначились команди міста Луцька, Камінь-Каширського, Любешівського та Рожищенського районів.
    В загальному заліку змагань за підсумками трьох днів переможцями Чемпіонату області зі спортивного орієнтування стала команда м.Луцька, яка черговий раз підтвердила свою майстерність, друге місце вибороли спортсмени Камінь-Каширського району і третє місце дісталось господарям змагань – юним орієнтувальникам Любешівського району. Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій, а команди – переможці в загальному заліку отримали грамоти управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та кубки.
    8VidkruttyaZmagan2Велику роботу у підготовці та проведенні Чемпіонату області зробив відділ освіти Любешівської райдержадміністрації, завдяки чому змагання пройшли на високому організаційному рівні. Учасники змагань завдячують загальноосвітній школі села Великий Курінь за теплий прийом та створення необхідних умов для комфортного перебування.
 Ольга Яцюк, 
зав. інформаційним відділом ЦТСЕ.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30