Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Must Kozackogo Garty 1013 червня 2016р.
У "ТАБОРІ СОНЯЧНИЙ" ДІТЕЙ НАВЧАЛИ МИСТЕЦТВУ КОЗАЦЬКОГО ГАРТУ (+ВІДЕО)
   День патріотичного виховання відбувся у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний».
     На запрошення дирекції табору до дітей завітали вихованці Волинської молодіжної організації «Школа козацького гарту» разом із своїм наставником Олександром Середюком, а також козаки-братчики Козацького Стрілецького Братства на чолі з отаманом Володимиром Перчуком.
Must Kozackogo Garty 4
   Елементам козацького вишколу – різноманітним фізичним та енергетичним вправам навчали дітей під час майстер-класу Олександр Середюк зі своїми підопічними. Такі вправи сприяють гармонійному розвитку тіла, розуму і духу.Must Kozackogo GartyMust Kozackogo Garty 1Must Kozackogo Garty 2
Must Kozackogo Garty 3
      З великою цікавістю діти розглядали виставку історичної та сучасної зброї. Володимир Перчук розповів дітям про чорно-порохову та холодну зброю, її застосування, а Віктор Ткачук – вчитель з військової підготовки Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №25 ознайомив зі зразками зброї Другої світової війни та сучасної. Діти мали можливість поспілкуватись з учасниками АТО Олексієм Кузиком та Анатолієм Олексюком – бійцями окремого загону спеціального призначення «Азов».
Must Kozackogo Garty 7
Must Kozackogo Garty 8
 Must Kozackogo Garty 15
Must Kozackogo Garty 14
  Найбільший азарт отримали діти на майстер-класі з мистецтва стрільби з лука. Радість була неймовірна, коли дитині вдавалось з першого разу попасти в ціль.
Must Kozackogo Garty 5
Must Kozackogo Garty 6
Must Kozackogo Garty 12
    Цікавими були фільм і розповідь Олександра Сокура – керівника культурно-просвітницького центру Козацького Стрілецького Братства про історію українського козацтва, гетьманів України, національні військові традиції.
    - За цей день діти почули багато цікавої і корисної інформації, а також спробували свої сили під час майстер-класів – говорить директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. – Ми співпрацюємо з Козацьким Стрілецьким Братством, «Школою козацького гарту» та іншими громадськими організаціями в напрямку національно-патріотичного виховання дітей. А такі спільні заходи сприятимуть формуванню почуття патріотизму у підростаючого покоління та укріплюватимуть навички здорового способу життя.
Must Kozackogo Garty 9
Must Kozackogo Garty 11
Must Kozackogo Garty 13
Must Kozackogo Garty 16
Must Kozackogo Garty 17

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30