Рейтинг користувача:  / 11
ГіршийКращий 
21 червня 2016р.
K Cantabile10У «ТАБОРІ СОНЯЧНИЙ» ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ АКАДЕМІЧНОГО КАМЕРНОГО ОРКЕСТРУ «КАНТАБІЛЕ»(+ВІДЕО)
    21 червня на запрошення дирекції обласного Центру туризму, спорту та екскурсій у «табір Сонячний» завітав академічний камерний оркестр «Кантабіле».
K Cantabile5
      У просторому залі зібрались не лише всі діти табору, а й команди юних туристів – учасники обласних туристських змагань серед сільських шкіл І-ІІ ступенів, щоб почути оригінальну камерну музику світового рівня. Розпочинаючи концертну програму, Товій Рівець художній керівник оркестру, народний артист України, заслужений працівник культури, розповів дітям, що їхній колектив останнім часом провів багато творчих зустрічей з військовими в зоні АТО.
K Cantabile1
- «Ми відчуваємо велику відповідальність перед суспільством і несемо в своєму серці віру у майбутнє. Саме Вам будувати і захищати незалежну Україну, берегти віковічні традиції українського народу. Нас надихає історія України і її героїчний народ, який завжди долав смутні години і залишався переможцем. Нехай серце кожного з вас відчує оце щемливе почуття любові до своєї Батьківщини». 
K Cantabile6 
K Cantabile3
    Затамувавши подих, діти сиділи мов зачаровані, слухаючи ніжну мелодію скрипок. Ці діти із сільської місцевості вперше почули щось таке величне і духовне. Звучали як сумні, так і веселі мотиви про рідну землю, про любов матері до сина, про українські традиції. Кожна композиція завершувалась шквалом емоцій та оплесків, які слухачі щедро дарували артистам. З великим захопленням слухали діти виступи заслуженої артистки України Галина Овсійчук та лауреата міжнародних конкурсів Ірини Малашевської. Завершився концерт гімном України, який заспівали разом з оркестром діти. 
K Cantabile2
    - Відпочинок дітей повинен бути змістовним, цікавим, активним, насиченим різноманітними спортивними та культурно-мистецькими заходами, - говорить директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. – У нашому таборі ми намагаємось створити всі умови для того, аби дитина, перебуваючи тут, мала можливість не лише оздоровитись і загартуватись, що в першу чергу, адже табір спортивно-туристського напрямку, а й проявити свої здібності, відкрити таланти, пізнати щось нове, цікаве і корисне для себе. З цією метою ми запрошуємо в табір різні мистецькі, козацькі, військові колективи, організації, окремі особистості, які донесуть дітям все те найкраще, чим славиться наша волинська земля.
K Cantabile9
K Cantabile4
K Cantabile7

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30