Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
29 червня 2016 р.
I Zmina Sonyachnuy 9Табір Сонячний завершив
І-у оздоровчу зміну
     28 червня 2016 року завершилась І-а оздоровча зміна у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний», де відпочивало 130 дітей із сільської місцевості.
     Кожен день у таборі був присвячений якійсь темі: День єднання, День дружби, спортивний день, День козацтва, олімпійський день, День українського колориту, День здоров’я, День жартів та інші. Різні спортивні змагання, конкурси, свята, ігри, розважальні забави, веселі естафети, шоу-програми, дискотеки та багато-багато іншого максимально заповнювали відпочинок дітей. Крім того, діти мали можливість випробувати себе на туристській «Смузі перешкод», скеледромі, навчитись азам орієнтування на місцевості, набути нових вмінь та навичок під час пішохідного походу.I Zmina Sonyachnuy 7
I Zmina Sonyachnuy 3
I Zmina Sonyachnuy 6
   - Відпочинок дітей повинен бути змістовним, цікавим, активним, насиченим різноманітними спортивними та культурно-мистецькими заходами, - говорить директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. – У нашому таборі ми намагаємось створити всі умови для того, аби дитина, перебуваючи тут, мала можливість не лише оздоровитись і загартуватись, що в першу чергу, адже табір спортивно-туристського напрямку, а й проявити свої здібності, відкрити таланти, пізнати щось нове, цікаве і корисне для себе. З цією метою ми запрошуємо в табір різні мистецькі, козацькі, військові колективи, організації, окремі особистості, які донесуть дітям все те найкраще, чим славиться наша волинська земля.I Zmina Sonyachnuy
I Zmina Sonyachnuy 1
     В один з днів перед дітьми виступав академічний камерний оркестр «Кантабіле» під керівництвом народного артиста України Товія Рівця, на День патріотичного виховання в табір приїхали вихованці Волинської молодіжної організації «Школа козацького гарту» разом із своїм наставником Олександром Середюком та козаки-братчики Козацького Стрілецького Братства на чолі з отаманом Володимиром Перчуком. На майстер-класах дітей навчали елементам козацького вишколу – різноманітним фізичним та енергетичним вправам, які сприяють гармонійному розвитку тіла, розуму і духу, стрільби з луку, показували зброю різних періодів.I Zmina Sonyachnuy 2
I Zmina Sonyachnuy 11
     Оскільки на І-ій зміні відпочивали діти з Луцького району, для них була організована пізнавальна екскурсій в обласний центр, де вони ознайомились з історико-культурним пам’ятками міста Луцька та відвідали замок Любарта. «Цікаво було розглядати місто з високої вежі, - ділиться враженнями Дарина Мельнийчук, - а ще ми бачили дзвони - маленькі і дуже великі».
     Дев’ятирічному Максиму із села Забороль найбільше сподобалось лазити на туристській «Смузі перешкод». Масу вражень отримали діти від підйому по скелелазній стінці.
I Zmina Sonyachnuy 8
    Дозвілля в таборі доповнювали купання в озері, катання на катамарані та човні, що не кожен волинський табір може запропонувати. Загальне оздоровлення дітей проводилось під час загартовування водними процедурами, виконання фізичних вправ, лісових прогулянок. Такий відпочинок якнайкраще впливає на гармонійний розвиток дитячого організму, формування здорового способу життя, а калорійне 5-разове харчування, в раціоні якого обов’язково овочі, фрукти, соки, свіжа випічка поповнювали запас сил та енергії.
I Zmina Sonyachnuy 5
      Під час робочої поїздки начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна відмітила належний рівень організації роботи табору: «Тут цікаво і змістовно в будь-яку погоду, а особливо коли тепло і сонячно і діти активно проводять час біля озера».
    Ці три тижні, які діти провели у таборі, надовго запам’ятаються, а величезне прощальне вогнище на березі озера лише підсилило бажання повернутися сюди знову. Сльози в очах дітей після останньої лінійки та прощання з табором стали знаком того, що тут – у цій країні дитинства - дітям справді було добре і комфортно.
I Zmina Sonyachnuy 4I Zmina Sonyachnuy 10

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29