Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
Shukyvannya1ФЕСТИВАЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ ВОЛИНІ
     З 20 по 22 травня у с.Соловичі Турійського району відбувся ІХ Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині, організований управлінням освіти і науки Волинської облдержадмі-ністрації та обласним центром туризму, спорту та екскурсій, за підтримки обласного відділення Комітету з
фізичного виховання та спорту МОН України, обласного військового комісаріату, товариства сприяння обороні України, Турійської райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, Соловичівської сільської ради.
Shukyvannya2       
      Близько 500 школярів зі всієї області розбили величезне наметове містечко на березі озера Величі, де впродовж трьох днів тривало свято величі і мужності, сили і спритності, духовності і патріотизму. 
       Волинь єдина область, яка третій рік поспіль поєднує і проводить три військово-патріотичні спортивні гри серед учнівської молоді, що пропагуються в Україні, а саме: Vidkruttya1змагання фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу школярів України «Козацький гарт», дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра українського козацтва «Сокіл» («Джура») та військово-патріотична спортивна гра «Зірниця» в єдиний масштабний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання. Обласний центр туризму має уже відпрацьовану систему роботи, напрацювання та кадровий потенціал, що дозволяють проводити такі масштабні заходи на високому організаційному рівні. Таке поєднання є досить вдалим і за змістом – всі три гри подібні і за організацією проведення – облаштовується єдиний наметовий табір, куди направляються діти з районів і міст області «Шкільними автобусами». Відбувається обмін досвідом та практичними навичками, як серед дітей під час змагань, так і серед вчителів щодо підготовки своїх вихованців, покращується якість змагань, адже залучаються досвідчені спеціалісти у кожному виді.
     KonkyrsФестиваль розпочався з презентації команд, яка проводилась під гаслом "Моя Україна - єдина країна". Програма Фестивалю була досить насиченою різними заходами та цікавою. Кожен день діти з великим азартом та бойовим духом змагалися за першість та відстоювали честь свого міста чи району в різноманітних спортивних змаганнях, військових іграх та конкурсах і, звичайно, відпочивали на лоні мальовничої природи у сосновому лісі на березі озера.
     Kanat1Змагання з «Козацького гарту» включали в себе 6 залікових видів: естафету, перетягування канату, спортивні змагання - «човникових біг», стрибки в довжину, стрибки через скакалку, конкурс знавців історії українського козацтва та 2 додаткових - орієнтування на місцевості «Козацькими стежками» і презентація команди. За результатами всіх випробувань статус найсильніших вибороли школярі ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Навіз Рожищенського району, ІІ місце посіли учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Пнівно Камінь-Каширського району (переможці І Всеукраїнських змагань), а ІІІ місце зайняла команда НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» Маневицького району. В окремих видах переможцями та призерами були команди Горохівського, Турійського (в 3-х видах), Луцького (в 2-х видах), Любешівського районів та міст Володимира-Волинського та Ковеля (в 1 виді).
     Випробування в комплексі військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») складалась із 10 видів: стройової підготовки, змагань на «смузі перешкод», стрільби, боротьби «Навхрест», військово-спортивних ігор «Пластун», «Відун», «Рятівник» та конкурсів - таборування, «Ватра у колі друзів» , звітів принципів лицарства. У загальному підсумку статус найкращих черговий раз підтвердила команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, у яких в активі 6 перших місць, ІІ місце вибороли школярі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Прилісне Маневицького району і ІІІ місце посіла команда Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату.
     StrilbaЗмагання військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця» складалась із двох частин і теж передбачали чимало випробувань для команд: метання гранати, вогневу та топографічну підготовку, долікарську допомогу, спортивні змагання – швидкісний біг, «човниковий біг», згинання таKonkyrs6 розгинання рук в упорі лежачи, підтягування та конкурсів строю та пісні, військово-історичного. Особливо цікавою для дітей була воєнізована естафета «Десант», під час якої команда повинна була продемонструвати вміння орієнтуватися по карті та подолати маршрут, виконуючи спеціальні військові завдання – подолати «смугу перешкод», «заражену» ділянкуKonkyrs4 місцевості, віднайти мішені снайперів, захопити ворожий штаб, евакуювати «пораненого» та повернутись на вихідний рубіж. Найкраще подолала всі випробування в «Зірниці» та здобула перемогу команда Ратнівського району (другий рік поспіль), ІІ місце вибороли ліцеїсти Луцького природничого НВК - ЗОШ І-ІІ ст. №7 і ІІІ місце у команди «Волинські яструби» ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кукли Маневицького району.
      FleshMob2     Переможці у кожному виді змагань були нагороджені грамотами та кубками управління освіти і науки облдержадміністрації, Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, дипломами обласного центру туризму, спорту та екскурсій. Тепер попереду у них – участь у Всеукраїнських заходах, де вони будуть захищати честь і славу рідної Волині.
       Саме через військово-патріотичні, спортивно-оздоровчі ігри, які є цікавими для дітей, і відбувається відродження традицій, національно-патріотичне виховання молоді, формування соціальних цінностей, почуття відповідальності та обов’язку, сприяють духовному та фізичному розвитку.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30