Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
18 липня 2016р.
evrokarpaty1ВОЛИНСЬКІ ТУРИСТИ ДОСТОЙНО ВИСТУПИЛИ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ «ЄВРОКАРПАТИ»
    3 – 7 липня 2016 року на Закарпатті біля Оріховського озера відбулись Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед юнаків „ЄвроКарпати – 2016”, у яких взяли участь і волинські спортсмени – дві збірні команди Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
        У змаганнях взяли участь дев’ять команд з м.Києва, Волинської, Закарпатської, Хмельницької областей, а також спортсмени з Литви. Учасники змагалися на трьох дистанціях: „Гонка героїв”, „Крос-похід” і „Смуга перешкод”.
evrokarpaty2
Найкращі успіхи здобули волинські туристи у змаганнях на прикладній спортивно-туристській дистанції „Гонка героїв”, яка вперше проводилась на теренах нашої країни. Причому молодша группа показала найкращий результат і в командному заліку посіла І місце. В особистому заліку відзначились: Наталія Варинюк (І місце) і Катерина Каченюк (ІІ місце). У старшій групі добре виступили Софія Ванинюк (І місце) та Деонисій Семенюк (ІІ місце), і в підсумку - ІІІ командне місце.
evrokarpaty4evrokarpaty5
     Разом з дітьми параллельно випробовували свої сили і дорослі. Приємно відзначити, що найкраще серед чоловіків подолав цю дистанцію тренер Волинської збірної, інструктор Центру туризму, спорту та екскурсій Олександр Оришко. 
     Змагання з „Крос-походу” кожна команда долала окремими зв’язками, котрі складалися з двох учасників. Спортсмени мали подолати мульти-дистанцію з декількох блоків – технічного (пішохідний туризм), водного, велосипедного та спортивного орієнтування. І в цьому виді наша молодша группа знову виграла І місце, а старша фінішувала п`ятою. У командному заліку перемогу святкувала команда Закарпатської області, друге місце у литовської команди, а третє – у команди з Волині.
evrokarpaty3
      У третій день відбулись змагалися на дистанції „Смуга перешкод”, де волиняни були четвертими.
     Отож, і цього разу волинські туристи  не залишились без нагород і привезли додому грамоти, медалі і кубки.
evrokarpaty

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < липня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30 31