Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
 27 липня 2016р.
Pohidюні туристи люблять активний
відпочинок і походи
     Поряд з відпочинком та оздоровленням на стаціонарних турбазах – «табір Сонячний» і «Юний турист», Центр туризму активно залучає школярів області до подорожей рідним краєм.

       Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення, активного, пізнавального і цікавого відпочинку - саме таку роботу здійснює Центр туризму, спорту та екскурсій під час літніх канікул. 

        Протягом червня – липня десятки груп юних туристів здійснили ближні та дальні пішохідні, водні та велосипедні походи стежками Волині та гірськими схилами Карпат. В одному з таких походів побували гуртківці Центру туризму, учні Луцького НВК №9 під керівництвом методиста Ольги Яцюк та вчителя географії НВК №9 Ріти Куракової.
Pohid1Pohid3
Маршрут спортивного пішохідного походу І-ої категорії складності діти подолали за 9 днів і пройшли понад 130 кілометрів. Похід розпочинався із села Заболоття Ратнівського району і завершувався на озері Любязь Любешівського району. Під час денних переходів діти долали від 15 до 25 кілометрів. Проте мальовнича природа захоплювала і відволікала від думок про важкі рюкзаки.
Pohid2Pohid10Pohid7Pohid8
В кінці дня юні туристи зупинялись на одному з озер, запланованому на маршруті, де розбивали табір і відпочивали на озері, відновлюючи свої сили.
Pohid4Pohid9Pohid17
Більше десяти чарівних озер Волині діти відвідали під час походу: Святе, Турське, Родожичі, Мшане, Чисте, Мала і Велика Близна, Оріхове, Волянське, Біле, Любязь.
Pohid12Pohid13Pohid16Pohid19Pohid23
Крім того, знайомились з пам’ятками історії та культури тих населених пунктів, які перетинали по маршруту. Із цікавістю спостерігали як живуть люди в глибинних і віддалених селах нашої області. Вивчали рекреаційні можливості та природний потенціал заповідних територій рідного краю, зокрема Гірницького заказника та національного природного парку Прип`ять-Стохід.Pohid5Pohid18Pohid20Pohid21
Діти провели краєзнавчі дослідження, зібрали цікаві матеріали, які стануть основою для підготовки робіт на шкільні краєзнавчі конференції та змагання з туристсько-спортивних походів.
Pohid6Pohid14
       Саме такий відпочинок дуже люблять діти, адже він дає можливість відійти від стаціонарних умов і пожити в наметі на лоні природи, поїсти туристської каші чи супу, приготованих на вогнищі, поспівати пісень біля вечірнього багаття. Цікаве, насичене та змістовне дозвілля на природі якнайкраще впливає на формування здорового способу життя, додає величезний запас здоров`я, сил та енергії.
Pohid11
Pohid22
      Перебуваючи у природному середовищі, діти загартовуються, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, які неодмінно стануть в пригоді у подальшому дорослому житті. Під час походів юні туристи пізнають свій рідний край, мандруючи його стежками, знайомляться з історико-культурними та природними пам`ятками, а ще це один з унікальних засобів виховання бережливого ставлення до природи, відповідальності за свої вчинки, взаємодопомоги, національної свідомості та патріотизму, любові до рідного краю.
Pohid24

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < липня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31