Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
30 серпня 2016р.
L ozdorovlennya2ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ ЗАВЕРШИВ ОЗДОРОВЧИЙ СЕЗОН (+ВІДЕО)
      29 серпня 2016 року завершив літній оздоровчий сезон обласний Центр туризму, спорту та екскурсій, який щорічно проводить значну роботу в області з оздоровлення школярів та залучення їх до активного і пізнавального відпочинку.
L ozdorovlennya3
       Один з перших на Волині розпочав роботу і останнім завершив «табір Сонячний», де за чотири зміни оздоровились 520 дітей. Ще понад 150 дітей відпочили на турбазі «Юний турист» рамках туристсько-спортивного наметового пересувного табору «Волиньюнтур».L ozdorovlennya14
       – Під час літніх канікул ми пропагуємо різні види відпочинку для школярів області. Це оздоровлення в позаміському "таборі Сонячний", активний відпочинок на турбазі "Юний турист", походи, подорожі. Основною відмінністю від попередніх років є те, що цього року "табір Сонячний" перейшов на самофінансування, - говорить директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. - Лише незначну частину було залучено бюджетних коштів, а основне фінансування отримали від реалізації путівок. Ми взяли участь у чотирьох тендерах, три з яких виграли (у Луцькому, Ратнівському районах та місті Луцьку). Відпочинок у таборі користується великим попитом. Діти, побувавши тут хоча б раз, хочуть знову і знову сюди повернутися. Адже тут цікаве і різноманітне дозвілля, яке не кожен табір зможе запропонувати – плавання на катамарі, байдарках та човнах, туристський навчально-тренувальний полігон зі «скеледромом»,  пішохідні походи, екскурсії та багато іншого. Крім того, з кожним роком ми поліпшуємо умови проживання. Зроблено ремонти в спальних  корпусах, встановлено додаткові санвузли. Цього року ми прийняли максимально можливу кількість дітей - всі чотири зміни були 100% заповнені, а ще багатьом змушені були відмовити, оскільки не вистачало місця. 
L ozdorovlennya9
L ozdorovlennya8
L ozdorovlennya10
L ozdorovlennya
L ozdorovlennya4
       Впродовж літа в «таборі Сонячний» відпочили та оздоровились діти з різних районів області: це талановиті та обдаровані,  діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-cироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких перебувають чи загинули в зоні проведення АТО.
L ozdorovlennya6
    - Відпочинок дітей повинен бути змістовним, цікавим, активним, насиченим різноманітними спортивними та культурно-мистецькими заходами, - зауважує Леонід Толстіхін. – У нашому таборі ми намагаємось створити всі умови для того, аби дитина, перебуваючи тут, мала можливість не лише оздоровитись і загартуватись,  що в першу чергу, адже табір спортивно-туристського напрямку, а й проявити свої здібності, відкрити таланти, пізнати щось нове, цікаве і корисне для себе, розширити свій кругозір та збагатитись духовно. З цією метою ми запрошуємо в табір різні мистецькі, козацькі, військові колективи, організації, окремі особистості, які донесуть дітям  все те найкраще, чим славиться наша волинська земля. У таборі побували академічний камерний оркестр «Кантабіле», вихованці Волинської молодіжної організації «Школа козацького гарту» разом із своїм наставником Олександром Середюком, козаки-братчики Козацького Стрілецького Братства, учасники АТО, працівники обласного краєзнавчого музею та обласної дитячої бібліотеки, артисти Волинської філармонії (Михайло Лазука) та лялькового театру, пересувний планетарій.
I Zmina Sonyachnuy 1K Cantabile6
 L ozdorovlennya19
 L ozdorovlennya17
    До роботи в таборі залучаються студенти Луцького педагогічного коледжу та Східноєвропейського національного університету, які попередньо проходять навчання в обласному Центрі туризму.
     - Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні конкурси, військово-спортивні та козацькі ігри,  конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища та багато-багато іншого.  Нових вмінь та навичок діти набували на майстер-класах з орієнтування на місцевості, скелелазіння, пішохідного та водного туризму на навчально-тренувальних полігонах табору, а також на цікавих гуртках, - говорить старший інструктор табору Алла Корнійчук.
L ozdorovlennya1
L ozdorovlennya5L ozdorovlennya7 
L ozdorovlennya13
L ozdorovlennya15
      Начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, відвідавши табір під час робочої поїздки, відмітила належний рівень роботи табору: «Тут цікаво і змістовно в будь-яку погоду, а найбільше діти люблять активно проводити час біля озера».
L ozdorovlennya20
     За змістовне дозвілля та високий рівень організації оздоровлення дітей Луцького району в «таборі Сонячний» відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації вручив подяку директору обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леоніду Толстіхіну.L ozdorovlennya19L ozdorovlennya16
        Поряд з відпочинком та оздоровленням на стаціонарних турбазах – «табір Сонячний» і «Юний турист», Центр туризму активно залучає школярів області до подорожей рідним краєм. Так протягом літа десятки груп юних туристів здійснили ближні та дальні пішохідні, водні та велосипедні походи стежками Волині та гірськими схилами Карпат. Під час походів діти загартовуються, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, пізнають свій рідний край, мандруючи його стежками, знайомляться з історико-культурними та природними пам`ятками. Це хороша практична школа, яка виховує почуття бережливого ставлення до природи, відповідальності та взаємодопомоги, пропагує здоровий спосіб життя.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < серпня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31