Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
Den Vidkrutux Dverey110 вересня 2016р.
День відкритих дверей
      Традиційно на початку нового навчального року обласний Центр туризму, спорту та екскурсій організовує свято «День відкритих дверей».
     Такий захід має на меті ознайомити дітей та їх батьків з різними напрямками гуртків та секцій, які працюють у Центрі туризму. Тут школярі та їх батьки можуть поспілкуватися з фахівцями та обрати гурток за віком, вподобаннями та талантом дитини.
Den Vidkrutux Dverey
      Навчально-вихована робота, яка ведеться в Центрі, охоплює різні вікові категорії дітей, починаючи від дитячого садочку до вищих навчальних закладів. Діти та молодь мають змогу навчитись азам різних видів туризму - пішохідного, водного, велосипедного, лижного та спортивного орієнтування, долати природні перешкоди, виживати в екстремальних ситуаціях, знайти себе у пошуково-дослідницькій, краєзнавчій та військово-патріотичній справі.
Den Vidkrutux Dverey13
     Центр туризму - широкодоступний позашкільний навчальний заклад, який пропагує здоровий спосіб життя, цікаве і пізнавальне дозвілля, активні види відпочинку, а також створює умови для самовдосконалення та самореалізації кожної дитини.
     Цього разу на свято, завітало багато дітей і не лише міста Луцька, а й з ближніх районів обласного центру.
Den Vidkrutux Dverey2
     Заступник директора Центру туризму Алла Корнійчук та старші гуртківці ознайомили дітей, які відвідали позашкільний навчальний заклад, із напрямками роботи гуртків, спортивно-масовою роботою, якою займаються діти під час навчально-виховного процесу, а цікавий відеофільм яскраво доповнив розповіді. Після завершення презентації, діти спробували свої сили у змаганнях на нескладних дистанціях зі склелазання, туристської «Смуги перешкод», фігурного водіння велосипеда, а також спортивного орієнтування, які були облаштовані на майданчику в дворі Центру туризму.
Den Vidkrutux Dverey4
Den Vidkrutux Dverey6
Den Vidkrutux Dverey10
Den Vidkrutux Dverey9
    Отож, усіх, хто мріє мандрувати, хоче краще пізнати навколишній світ, активно та змістовно проводити своє дозвілля, вести здоровий спосіб життя Центр туризму, спорту та екскурсій запрошує у туристсько-краєзнавчі гуртки, заняття в яких безкоштовне.
Den Vidkrutux Dverey3
Den Vidkrutux Dverey5
Den Vidkrutux Dverey7
Den Vidkrutux Dverey11
Den Vidkrutux Dverey12

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < вересня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30