Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
VseykrSeminar26 вересня 2016р.
НА ВОЛИНІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ОБЛАСНИХ ЦЕНТРІВ ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА
     Минулого тижня на Волині відбувся Всеукраїнський семінар-практикум директорів обласних Центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, організований Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.
     У ході роботи семінару основними питаннями були: вивчення досвіду роботи Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, формування системних підходів в організації діяльності позашкільного навчального закладу на основі інноваційних педагогічних технологій.
      Під час пленарного засідання директор Волинського Центру туризму Леонід Толстіхін охарактеризував стан та перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої справи на Волині:
     Реалізовуючи Програму розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в області під гаслом: «Туризм в кожну школу! Кожен учень – турист» Центр туризму створив широку мережу, яка діє у кожному регіоні та координує її діяльність. Це 14 філій Центру туризму, 7 станцій юних туристів, 3 відділи туристсько-краєзнавчої роботи при центрах дитячо-юнацької творчості. Створено та діє 27 базових І-ІІІ ст. та 16 опорних І-ІІ ст. шкіл, які є методично-практичними центрами з розвитку туризму і краєзнавства в області.
VseykrSeminar5      Учасники семінару ознайомились із системою туристсько-краєзнавчої роботи в освітніх закладах Волині, розглянули питання національно-патріотичного виховання. Заслуговує на увагу проект, створений Центром туризму, «Туристсько-краєзнавчий полігон у навчальному закладі», який представлявся на Всеукраїнському конкурсі «Інноватика в освіті України» та був нагороджений Почесною грамотою і медаллю. Ознайомились із системою підготовки туристських кадрів та відвідали обласні туристські змагання серед працівників освіти, які в той час відбувались на турбазі Центру туризму «табір Сонячний», де з цікавістю спостерігали як нарівні з вчителями змагаються в туристських навичках і команди управлінь та відділів освіти.
VseykrSeminar2
VseykrSeminar3
VseykrSeminar1
VseykrSeminar8
     У ході семінару учасники відвідали ряд навчальних закладів, історико-краєзнавчі музеї, створені на базі зібраних матеріалів та пошукової роботи з дітьми, ознайомились з історико-культурними та природними пам’ятками Волині.
      - Подібний семінар на Волині відбувається вдруге, - сказала директор Українського державного центру туризму і краєзнавства Наталія Савченко. «Це кваліфіковий колетив з належною матеріальною базою, Волинський центр туризму має високі здобутки за змістом освіти, саме тому сюди були запрошені керівники обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді зі всієї України. За три дні ми побачили надзвичайно велику і комплексну роботу, відвідали загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади, зустрічалися з дітьми, спілкувалися з педагогами, які є фанатами своєї справи, враження залишились прекрасні», - підсумувала Наталія Савченко.
VseykrSeminar4
VseykrSeminar6
     В підсумку семінару відбувся круглий стіл, де керівники позашкільних закладів обмінялись думками та ідеями на перспективу розвитку туристсько-краєзнавчої справи.
VseykrSeminar7
VseykrSeminar9
VseykrSeminar10
VseykrSeminar11
VseykrSeminar12
VseykrSeminar13

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < вересня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30