Рейтинг користувача:  / 18
ГіршийКращий 
 5 жовтня 2016р.
Volun 34Волинський Центр туризму приймав кращих спортсменів На Чемпіонаті Європи зі спортивного туризму (+Відео)
     З 1 по 4 жовтня на дитячій турбазі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» відбувся Чемпіонат Європи та Міжнародні змагання зі спортивного туризму, у якому взяли участь понад 100 кращих спортсменів – 25 команд дітей та дорослих з більшості областей України та Республіки Білорусь.

Volun 1

    Захід організований Міжнародною Федерацією спортивного туризму, Федерацією спортивного туризму України, Українським державним центром туризму і краєзнавства та Волинським обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.
Volun 35
   На урочистому відкритті спортсменів привітав віце-президент Міжнародної Федерації спортивного туризму, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, головний суддя змагань Леонід Толстіхін, який зазначив, що саме Волинь є ініціатором даного заходу.
    - «Проведення Міжнародних змагань зі спортивного туризму на території нашої області бере початок ще з 1981 року. У різні роки сюди приїжджали кращі спортсмени Литви, Латвії, Білорусі, Росії, Молдови, Словакії і багато команд з різних регіонів України. На жаль, в останні роки із-за подій в в нашій країні географія команд-учасниць звузилась. Проте, ми намагаємось створити всі умови аби найсильніші спортсмени могли показати свою майстерність».
Volun 37
    Заступник директора Українського державного Центру туризму і краєзнавства Олександр Наровлянський зауважив, що вперше в історії України на Волині відбуваються змагання зі спортивного туризму не просто в ранзі Міжнародних, а як Чемпіонат Європи. - «Сюди приїхали дуже досвідчені спортсмени - Чемпіони України та Білорусі, Майстри спорту, які змагатимуться в різних групах - серед юніорів та дорослих».
Змагання проходили на спортивному полігоні дитячої турбази обласного Центру туризму «табір Сонячний» у селі Гаразджа Луцького району.
Volun 38
     Впродовж трьох днів спортсмени вели напружену боротьбу за першість в особистому та командному заліку на дистанціях з техніки пішохідного туризму: короткій «Смузі перешкод» та довгій - 8-ми кілометровий «Комбінований туристський маршрут», дистанція якого проходила у лісовому масиві між двома турбазами «табір Сонячний» і «Юний турист» і включала в себе як подолання технічних етапів, так і орієнтування на місцевості. Оскільки тут виступали спортсмени досить високого рівня, результат учасників розділяли секунди. На дистанціях спортсмени демонстрували відмінну спортивно-технічну майстерність - за лічені хвилини піднімались та спускались крутопохилими та вертикальними переправами, долали наведені навісні переправи, уміло використовуючи спеціальне туристське спорядження.
Volun 3
      Найкращі результати в особистому заліку показали серед дорослих - Катерина Левченко та Павло Носков (Миколаївська область), Тетяна Коваленок, Андрій Марковський та Віталій Федькович (Вітебська область, Білорусь), Світлана Бебешко (Запорізька область). У трійці лідерів серед юніорів відзначились: Ліза Ярмантович та Артем Таланюк з Гродно (Білорусь), Єлизавета Лелікова (Херсонська область), Олексій Міропольцев (Миколаївська область), Олег Шамедько (м.Київ) та волинська спортсменка Софія Варинюк. А вихованка Волинського Центру туризму Мирослава Токарська, кандидат у майстри спорту, показала третій результат серед жінок на довгій дистанції «Комбінованого туристського маршруту».
Volun 5
Volun 7
Volun 10
Volun 13
     Як зазначили учасники змагань дистанції були досить динамічні і швидкісні, було де показати свою майстерність, побачити можливості різних спортсменів, їх технічну і тактичну вправність у подоланні дистанцій.
Volun 4
Volun 17
     За підсумками трьох дистанцій переможцями Чемпіонату Європи зі спортивного туризму серед дорослих стала команда Білорусі, друге і третє місця посіли спортсмени України – Миколаївської та Запорізької областей, а серед юніорів перемогу здобули українські команди – Херсонської та Миколаївської областей і замкнули трійку лідерів спортсмени з Білорусі (м.Гродно). У заліку Міжнародних змагань серед юніорів найсильнішими стали спортсмени Миколаївської та Херсонської областей.
Volun 33
Volun 32
     Переможці та призери в різних видах та у загальному заліку були нагороджені грамотами та дипломами Міжнародної Федерації спортивного туризму, Федерації спортивного туризму України, Українського державного центру туризму і краєзнавства та Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубками та медалями.
Volun 31
Volun 23
Volun 29
Volun 28
Volun 27
Volun 26
Volun 25
Volun 24
Volun 22
Volun 20
Volun 19
Volun 18
Volun 16
Volun 15
Volun 14
Volun 12
Volun 11
Volun 8

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < жовтня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31