Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
14 жовтня 2016р.
VNZ PTNZ 14ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ТУРИЗМУ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА СТУДЕНТІВ (+ВІДЕО)
    31 команда з різних навчальних закладів Волині взяла участь у Чемпіонаті області з туризму серед юніорів та студентів, які відбулись 11 - 13 жовтня на турбазі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний».

VNZ PTNZ
VNZ PTNZ 1
VNZ PTNZ 2
     На урочистому відкритті понад 150 кращих спортсменів-туристів привітав директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін:       - Ці змагання, які мають формат багатоденних, стануть завершальними в цьому сезоні. Туристи завжди були і є сильними і витривалими, тому, не дивлячись на погодні умови, тут кожен зможе продемонструвати свої вміння та навички і показати рівень спортивно-туристської підготовки.
VNZ PTNZ 3
VNZ PTNZ 4
     Протягом трьох днів спортсмени змагались за першість у різних видах туризму - пішохідному, водному та велосипедному за окремою програмою серед школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів.
     Згідно програми переможці серед юніорів визначались в окремих видах туризму. Так, у водному туризмі, де спортсмени долали різні дистанції облаштовані на озері табору на катамарані, байдарці та човні, перемогу впевнено здобули представники Маневицького району: І і ІІ місця розділили вихованці Центру дитячо-юнацької творчості та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Троянівка, а ІІІ місце дісталось школярам Горохівського району.
VNZ PTNZ 6
VNZ PTNZ 7
VNZ PTNZ 13
VNZ PTNZ 14
     Чемпіони з велосипедного туризму визначались за результатами трьох дистанцій – «Фігурне водіння велосипеду», «Велоралі» та «Велокрос». Кращу майстерність у даному виді продемонстрували школярі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гірка полонка Луцького району, ІІ місце у команди Маневицького району і ІІІ місце посіли спортсмени Камінь-Каширського району.
VNZ PTNZ 11
VNZ PTNZ 12
    Переможцями з пішохідного туризму стали вихованці Ківерцівської станції юних туристів, які на одне очко випередили юних туристів Луцького району і замкнули трійку лідерів спортсмени Камінь-Каширського району.
VNZ PTNZ 8
VNZ PTNZ 9
VNZ PTNZ 10
VNZ PTNZ 16
VNZ PTNZ 17
VNZ PTNZ 19
VNZ PTNZ 20
      На відміну від юніорів, студенти змагались у комплексному заліку, який поєднував дистанції з пішохідного, водного та велосипедного туризму. За результатами всіх видів переможцями серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації стали студенти Східноєвропейського національного університету, ІІ місце у команди Луцького національного технічного університету і ІІІ місце посіли туристи Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». В групі вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів перемогу святкували учні Луцького педагогічного коледжу, які на шість балів випередили вихованців Коледжу технологій бізнесу і права Східноєвропейського національного університету.
VNZ PTNZ 15
     Не зважаючи на несприятливу погоду, яка тривала впродовж всього періоду змагань, учасники показали не лише хороші результати та продемонстрували відмінні спортивно-туристські навички, а й довели, що у туристів не буває поганої погоди, вони завжди готові до будь-яких випробувань і здатні їх долати.
VNZ PTNZ 5

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < жовтня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31