Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
Za dosvidom26 жовтня 2016р.
ЗА ДОСВІДОМ НА ВОЛИНЬ
     У жовтні 2016 року на Волині вібувся семінар-практикум туристсько-педагогічного активу Кіровоградської області в рамках обміну досвідом щодо туритсько-краєзнавчої та національно-патріотичної роботи.
    Однією з найбільш ефективних освітніх, виховних та оздоровчих технологій є дитячо-юнацький туризм і краєзнавство, основна мета якого – формування здорового способу життя, залучення якомога більше школярів до занять спортом, подорожей, пошуково-дослідницької роботи, виховання сильної, національно-свідомої особистості.
Za dosvidom 2
    Важливу роль тут відіграють туристсько-краєзнавчі гуртки. Особливо актуальним є сьогодні зміцнення здоров’я дітей через дозовані фізичні навантаження, безпосередній контакт з природою, знайомство з різними куточками своєї країни, вивчення на практиці історичних, культурних та природних пам’яток краю.
Za dosvidom 4
    Для підвищення фахової майстерності туристського активу Кіровоградської області, ознайомлення з кращим досвідом організації національно-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладі роботи Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації в жовтні 2016 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів на Волині семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів районних (міських) команд Кіровоградської області.
     Учасники семінару відвідали Волинський обласний центр туризму, спорту та екскурсій, де їх зустрів директор Центру Леонід Толстіхін. Після знайомства з установою гості мали змогу обговорити ряд питань щодо розвитку туристсько-краєзнавчої справи, познайомитись з досвідом роботи та здобутками своїх колег. Велике враження на освітян з Кіровоградщини справила система роботи волинян – широка та потужна мережа охоплення туристсько-краєзнавчою роботою в усіх регіонах області, проведення окремих заходів високого рівня - для збірних команд територій та достатнього -для сільських шкіл, хороша матеріально-технічна база, яка дає змогу проведення всеукраїнських та міжнародних змагань. Під час семінару гості мали змогу поспілкуватися з колегами Волинського Центру туризму щодо перспектив розвитку та планів на майбутнє.
Za dosvidom 1
    Учасники семінару побували на туристичних базах Волинського Центру туризму – «табір Сонячний» та «Юний турист», на останній з яких і провели кілька днів.
    Впродовж всього періоду перебування на Волині, гості мали змогу познайомитись із цікавими історико-культурними та природними пам`ятками краю. Відвідали архітектурно-культурні пам’ятки Луцька – Замок Любарта, музей Волинської ікони, побували у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки в Колодяжному та музеї В.Липинського в Затурцях. Незабутні враження в учасників семінару залишились від маршруту територію Шацького національного природного парку.
Za dosvidom 5
    Здобуту інформацію педагоги-позашкільники Кіровоградщини донесуть своїм вихованцям, з якими обов’язково відвідають цей чарівний куточок рідної землі.
     Організатори висловили щиру подяку за надану дієву методичну та практичну допомогу у проведенні семінару-практикуму Плахотній Людмилі Володимирівні – начальнику управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та колективу Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій в особі директора Толстіхіна Леоніда Миколайовича.
Za dosvidom 3

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < жовтня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30