Рейтинг користувача:  / 11
ГіршийКращий 
Masovi startu Shkolyariv 231 жовтня 2016р.
МАСОВІ СТАРТИ ВОЛИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ
НА ОСІННІХ КАНІКУЛАХ
     На осінніх канікулах Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій провів ряд заходів, залучаючи якомога більше дітей до активного відпочинку, пізнавального дозвілля та здорового способу життя.
       Понад 720 школярів з різних районів та міст Волині взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Волинська осінь», які відбувались з 26 по 28 жовтня 2016 року у Іваничівському, Старовижівському та Ківерцівському районах.
Masovi startu Shkolyariv 9
      Протягом трьох днів юні спортсмени вели напружену боротьбу за першість у шести вікових групах від 10 до 16 років. З компасом і картою школярі долали спортивні дистанції від 1 до 4 км лісовими стежками у пошуках контрольних пунктів. Найкращі результати в командному заліку показали школярі Луцького, Старовижівського, Любомльського районів та міста Луцька. Також в окремі дні переможцями та призерами в своїх групах були спортсмени Іваничівського, Камінь-Каширського, Ковельського, Ківерцівського районів та міста Володимира-Волинського.
Masovi startu Shkolyariv 11
    Переможці та призери в загальному заліку нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубками, в особистому заліку в кожній групі - дипломи Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій. Хоча нагороди отримали сильніші, проте у кожного залишились приємні враження від спілкування з друзями на природі, азарт від подолання дистанцій та можливість проявити себе.
   Змагання відбулися на високому організаційному рівні завдяки співпраці обласного Центру туризму з відділами освіти та їх активній позиції щодо організації змістовного дозвілля дітей на шкільних канікулах.
Masovi startu Shkolyariv 2
Masovi startu Shkolyariv 4
Masovi startu Shkolyariv 5
Masovi startu Shkolyariv 6
Masovi startu Shkolyariv 7
Masovi startu Shkolyariv 8
Masovi startu Shkolyariv 10
Masovi startu Shkolyariv 12
Masovi startu Shkolyariv 13
Masovi startu Shkolyariv 14
Masovi startu Shkolyariv 15
    Крім змагань зі спортивного орієнтування, гуртківці Центру туризму здійснили походи та екскурсії рідним краєм, навчально-тренувальні збори на турбазах «Юний турист» і «табір Сонячний».
     А 30 жовтня 2016 року в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки юні туристи долали комбіновану дистанцію з велосипедного, пішохідного туризму та спортивного орієнтування на змаганнях «Туристське асорті».
Masovi startu Shkolyariv 1
Masovi startu Shkolyariv
     Активний відпочинок на природі – це хороший заряд здоров’я, сили та бадьорості, а також можливість провести шкільні канікули весело, цікаво і з користю.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < листопада 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30