Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
KKP Holopuchi 1429 листопада 2016р.
БЛИЗЬКО 100 ЮНИХ ТУРИСТІВ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧОМУ КРОС-ПОХОДІ
    26-27  листопада  2016  року обласний Центр туризму, спорту та екскурсій організував дводенні змагання для вихованців туристсько-спортивних гуртків серед своїх філій. 
KKP Holopuchi
     Захід відбувся в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Локачинського району. На урочистому відкритті змагань юних туристів привітали  начальник Локачинського районного відділу освіти Сергій Комар, заступник директора обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Катерина Павлюк, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Оксана Малевчук.
KKP Holopuchi 1
KKP Holopuchi 2
KKP Holopuchi 3
    За першість серед філій змагались 22 команди з Камінь-Каширського,  Любомльського, Локачинського, Горохівського,  Турійського, Володимир-Волинського, Маневицького районів.
  Туристсько-краєзнавчий крос-похід передбачав долання маршруту орієнтуючись по карті з певним набором туристських перешкод та краєзнавчих завдань на етапах. Перемоцями серед старшої групи стала команда Локачинського  району (керівник Ващук О.А.), ІІ місце посіли школярі ЗОШ с. Раків Ліс Камінь-Каширського району (керівник Карпік С.М.) і ІІІ місце – теж за господарями змагань юними туристами Локачинського району. Серед молодшої вікової групи І місце посіла команда Любомльського району (керівник Оліщук Ю.М.), ІІ місце – команда Камінь-Каширського району (керівник Карпік С.М.),   ІІІ місце – команда   Любомльського району (керівник Оліщук Ю.М.).
KKP Holopuchi 13
      Також в програмі заходу були змагання зі спортивного орієнтування, де спортсмени долали спринтерську дистанцію за вибором. Кращі результати в особистому   заліку у старшій віковій групі показали: Антон Остапук та Юлія Смітюх (Камінь-Каширський район), Роман Киричук (Горохівський район), Марія Ярмолюк (Любомльський район), Роман Гаврилюк (Локачинський район) та  Людмила Назарук (Маневицький район). Серед молодшої вікової групи переможцями стали: Максим Сіжук, Ніна Сидун, Максим Сус (Камінь-Каширський район), Юлія Древко (Любомльський район), Максим Домашук (Турійський район) та Яна Музичук (Локачинський район).
KKP Holopuchi 4
KKP Holopuchi 5
   Переможці та призери в кожному виді були нагороджені дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій та кубками, а також отримали подарунки від голови Холопичівської сільської ради Василя Гутого.
KKP Holopuchi 15
KKP Holopuchi 16
KKP Holopuchi 17
KKP Holopuchi 18      Під час проведення змагань учасники мали змогу відвідати історико- архітектурну пам’ятку XVII ст. - комплекс  Свято-Михайлівської церкви у с. Кисилин Локачинського району, яку називають козацькою. Отець Іван не тільки розповів про храм, але й провів коротку службу за померлих під час голодомору у 1931 – 1933 роках, а також усі учасники запалили свічки долучившись до акції «Запали свічку». Під час екскурсії діти також відвідали костел та приміщення однієї з старіших академій ордену Тринітаріїв та меморіальний комплекс «Голокосту».
KKP Holopuchi 6
KKP Holopuchi 7
KKP Holopuchi 8
KKP Holopuchi 9
KKP Holopuchi 10
KKP Holopuchi 11
KKP Holopuchi 12

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < листопада 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29