Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
Oblasna narada521 грудня 2016р.
ОБЛАСНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВОЛИНІ
      21 грудня 2016 року в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій відбулась нарада-семінар на тему «Позашкільна освіта на Волині», організована управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації.
  У нараді взяли участь керівники позашкільних закладів обласного підпорядкування, директори центрів позашкільної освіти, дитячо-юнацької творчості, палаців учнівської молоді, станцій юних туристів, натуралістів та техніків, центрів естетичної творчості зі всіх міст та районів області, а також представники управління освіти, науки та молоді, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Східноєвропейського національного університету імені Лесі України.
Oblasna narada2
    Відкрила нараду-семінар заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна. У своєму виступі Тетяна Іванівна підкреслила ту важливу роль позашкільних навчальних закладів у вихованні дітей: «Сьогоднішня мережа позашкілля Волині охоплює великий віковий контингент дітей – від дошкільнят до студентів. Це саме те місце, де дитина має унікальні можливості для творчого, інтелектуального, фізичного розвитку, саме тут можна відкрити та розвинути свій талант, отримати додаткові знання, вміння та навички, які обов’язково відіграють важливу роль у  подальшому дорослому житті, виборі майбутньої професії. Тому, для нас так важливо зберегти мережу цих унікальних широкодоступних позашкільних закладів, у яких форми самореалізації, самовираження набагато ближчі і доступніші кожній дитині".
 Oblasna narada6
Про це ж говорила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на Всеукраїнському форумі педагогічних працівників позашкільної освіти, який відбувся 28 жовтня 2016 р. у Києві. Лілія Гриневич у своїй доповіді зупинилася на питаннях збереження та якісного розвитку мережі позашкільних навчальних закладів в умовах децентралізації та наголосила, що місцеві органи влади повинні забезпечити конституційне право дітей на позашкільну освіту. Сьогодні як ніколи необхідно збільшити охоплення дітей системою позашкільної освіти.
Oblasna narada
Oblasna narada1
Oblasna narada4
      У ході наради відбулося активне обговорення тих проблемних питань, які є на сьогодні в позашкіллі, чимало з них пов’язані  з процесом децентралізації в області.  Керівники закладів ділились досвідом роботи, своїми надбаннями та досягненнями. У підсумку учасники наради визначили пріоритетні завдання та концептуальні засади позашкільної освіти на наступний 2017 рік.
Oblasna narada7
Oblasna narada8
Oblasna narada9
Oblasna narada10
     Крім того, Тетяна Соломіна інформувала присутніх про створення Волинської ради директорів позашкільних установ.  Головою ради був обраний  директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. Основними завданнями Ради як дорадчого органу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації є питання формування політики позашкільної освіти на Волині, шляхи розвитку, підтримки та удосконалення мережі позашкільних закладів. Створена інформаційна інтернет-площадка, на якій будуть обговорюватись актуальні питання розвитку позашкільної освіти.
Oblasna narada11
Oblasna narada3
 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31