Рейтинг користувача:  / 5
ГіршийКращий 
Gorobec227 грудня 2016р.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Колектив Центру туризму, спорту та екскурсій
щиро вітає 

ГОРОБЦЯ ЮРІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА

  з 80-річним ювілеєм!

       Юрій Костянтинович – перший «Майстер спорту» з туризму на Волині, суддя національної категорії зі спортивного туризму, відмінник освіти України, нагороджений орденом Дружби народів.

      Після закінчення Ленінградського інституту іноземних мов, працював учителем в Ковельській середній школі № 2, методистом кабінету іноземних мов Волинського інституту удосконалення вчителів, з 1968 по 1982 рік очолював обласну станцію юних туристів (тепер Центр туризму, спорту та екскурсій), 1969-2001рр. - голова обласної федерації спортивного туризму, нині – голова маршрутно-кваліфікаційної комісії Волинської ФСТ. В останні роки працював у регіональному інформаційно-комп’ютерному центрі обласного управління освіти і науки.
Gorobec
       Великий любитель дальніх і складних походів - за плечима Горобця Ю.К. майже 10 тис. пройдених кілометрів. Випробував свої сили майже у всіх видах туризму. Побував у походах І-V категорій складності в різних куточках колишнього Союзу. Підготував багатьох спортсменів, які ставали переможцями всеукраїнських та всесоюзних туристських змагань, виховав чимало послідовників, які і далі продовжують розвивати туристсько-краєзнавчу справу на Волині.
    І сьогодні Юрій Костянтинович продовжує займатись фізичною культурою, веде здоровий спосіб життя, катається на лижах, активно подорожує. А свій ювілей відзначив оригінальним способом – разом з друзями здійснив сходження на найвищу вершину Українських Карпат – г.Говерлу.
Gorobec1
    Колектив обласного Центру туризму, туристи-освітяни Волині щиро вітають ювіляра з поважною датою і бажають ще багато років бути таким же активним і життєрадісним.
Ваш ювілей – то мудрості пора...
Хай буде вдосталь у житті, і в домі
Здоров’я, щастя, злагоди, добра,
Добробуту та щирої любові!
Хоча на скронях сивина,
Хай в серці гомонить весна,
В очах сміється сонце золоте,
А дерево життя зростає і цвіте!!!

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 31