Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
P narada129 грудня 2016р.
ПІДСУМКОВА ПЕДРАДА
       29 грудня 2016 року в Центрі туризму, спорту та екскурсій відбулась підсумкова педрада, яка зібрала всіх працівників Центру.
   P narada3
      Традиційно в кінці року в актовому залі установи директор Леонід Толстіхін збирає весь колектив для підсумків та аналізу роботи в році, який минає. Спочатку Леонід Миколайович охарактеризував стан справ та виконання планів і завдань, які були передбачені та зроблені в поточному році, звернув увагу на окремі досягнення та надбання, позитивні тенденції в розвитку закладу та недопрацювання в деяких напрямках. Також доповів колегам про події, які відбуваються в останні місяці в галузі освіти в зв’язку із процесами децентралізації в області. Прокоментував позицію Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, яка виступала на Всеукраїнському форумі педагогічних працівників позашкільної освіти у жовтні цього року, де він був присутній. Міністр освіти наголошувала на питаннях збереження та якісного розвитку мережі позашкільних навчальних закладів в умовах децентралізації, про збільшення охоплення дітей позашкільною освітою.
P narada2
     Також Леонід Толстіхін інформував присутніх про основні питання, які розглядались на обласній нараді керівників позашкільних закладів Волині, яка нещодавно відбулась в стінах Центру туризму та створення Ради директорів позашкільних установ, як дорадчого органу управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації, керівником якої його обрано.
P narada4
    Після невеликої доповіді, Леонід Миколайович вручив кращим працівникам подяки за підготовку спортсменів та успішні виступи на всеукраїнських та обласних заходах. На завершення кожному працівнику була презентована книга «Романтики Волині» про історію та розвиток дитячого туризму, присвячена 75-річчю Центру туризму, спорту та екскурсій.
P narada5
P narada6
     Далі у вільному режимі відбулось обговорення подій, заходів та планів на майбутнє.
P narada7

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31