Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
V Chemp Z Lug tyr1818 січня 2017р.
Відбувся відкритий чемпіонат волині з лижного туризму серед юнаків (+Відео)
      16-17 січня 2017 року на Волині відбувся відкритий Чемпіонат області серед юнаків з лижного туризму.

V Chemp Z Lug tyr
V Chemp Z Lug tyr1
    Такі змагання Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій вже вшосте проводить на своїх турбазах – «Юний турист», що у с.Лище, а останні три роки - у «таборі Сонячний» у с.Гаразджа Луцького району. З кожним роком кількість учасників збільшується, а майстерність спортсменів покращується.
V Chemp Z Lug tyr2
   Крім волинських команд з Луцького, Ківерцівського, Любомльського, Маневицького районів та міста Луцька, у змаганнях взяли участь і три команди із сусідньої Рівненської області.
V Chemp Z Lug tyr3
   На урочистому відкритті спортсменів привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін та директор Рівненської обласної станції юних туристів Василь Григор.
V Chemp Z Lug tyr19
     У перший день відбувались особисті змагання. Спортсмени долали 4-кілометрову дистанцію «Лижного маршруту» лісовим масивом, орієнтуючись по карті, та демонстрували свої вміння і навички у проходженні різних лижних та технічних етапів.
V Chemp Z Lug tyr7
V Chemp Z Lug tyr8
V Chemp Z Lug tyr9
V Chemp Z Lug tyr11
     Серед дівчат найкращу майстерність показала Софія Варинюк (Луцький район), Інна Корбун  та Анастасія Приходько з Рівненської області. Серед хлопців першість здобули: Дмитро Охоцький (Ківерцівський район), Деонисій Семенюк та Максим Патута (Луцький район).
    Другого дня учасники змагались на командній «Смузі перешкод», яка включала в себе різноманітні підйоми, спуски, траверси. Лідерами в цьому виді знову ж стали спортсмени Луцького району, другими фінішувала команда Рівненської станції юних туристів, а замкнули трійку лідерів вихованці Ківерцівської станції юних туристів.
     За підсумком двох дистанцій переможний кубок Чемпіонату Волині з лижного туризму дістався юним туристам Луцького району, які і будуть захищати честь області на Кубку України в кінці січня на Закарпатті. ІІ місце вибороли спортсмени Рівненської станції юних туристів, і ІІІ – у Ківерцівської станції юних туристів. Переможці отримали грамоти, дипломи, медалі та кубки.
V Chemp Z Lug tyr15
V Chemp Z Lug tyr16
V Chemp Z Lug tyr18
V Chemp Z Lug tyr17
    Волинь – одна з небагатьох областей, яка проводить змагання з лижного туризму,  незважаючи на те, що не є гірськолижною, проте має хороші традиції у розвитку даного виду спорту. Збірні команди Волині – як дорослі, так і дитячі – одні з найкращих в Україні.
V Chemp Z Lug tyr3
V Chemp Z Lug tyr4
V Chemp Z Lug tyr5
V Chemp Z Lug tyr6
V Chemp Z Lug tyr10
V Chemp Z Lug tyr12
V Chemp Z Lug tyr13
V Chemp Z Lug tyr14

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31