Рейтинг користувача:  / 5
ГіршийКращий 
Getman 125 січня 2017р.
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!
       Колектив Центру туризму, спорту та екскурсій щиро вітає  ГЕТЬМАН ІРИНУ ЮХИМІВНУ, яка 23 січня святкувала ювілейну дату свого життєвого шляху.
                                     Getman 2
                                      Сьогодні день значний і урочистий
                                      Знаменна дата, красний ювілей!
                                      Сьогодні він зібрав з усього міста
                                      Хороших друзів й дорогих гостей!
      Гетьман (Пашко) Ірина Юхимівна – вихованка Центру туризму, спорту та екскурсій, ще будучи школяркою виступала в збірній команді області з туризму на Всеукраїнських та Всесоюзних змаганнях. В 1982 році в Азербайджані збірна команда Волині стала чемпіоном СРСР з туризму, і Ірина Пашко була членом тієї команди.
Getman 4
Getman 5
     Понад 25 років пропрацювала в Центрі туризму, пройшла справжню школу виживання не в одному поході, досвідчений і талановитий педагог, яка виховала чимало спортсменів, інструктор з туризму, людина, яку поважають за професіоналізм, розуміння, тонкий гумор та веселу вдачу.
Getman 3
Getman 6
     Сьогодні в стінах Центру туризму зібрались люди різних поколінь – перший вчитель, наставники, друзі, колеги, щоб привітати Ірину Юхимівну зі святом. Щиро вітаючи свою вихованку, директор Центру туризму Леонід Толстіхін з приємністю згадував ті часи, коли готував Іру та її товаришів до змагань, водив їх в походи (Кавказ, Приполярний Урал). За вагомий особистий внесок у розвиток туристсько-краєзнавчої справи серед учнівської та студентської молоді Волинської області, багаторічну сумлінну працю в галузі освіти і науки, дитячого туризму, високий професіоналізм Леонід Миколайович вручив господарці свята грамоту  Центру туризму, спорту та екскурсій та комплект медалей – бронзову, срібну і золоту, а також презентаційну книгу, видану до 75-річчя Центру туризму «Романтики Волині», на сторінках якої згадуються досягнення Ірини Гетьман.
Getman 7
Getman 8
Getman 9
     Друзі і колеги також приєдналися до привітань і побажали ще багато років бути такою ж активною і життєрадісною.
Getman 10
У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Нехай душа ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль.
Своїм теплом хай сонечко зігріє
І щиро привітання линуть звідусіль!
Getman 11

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31